top of page

VIBRACE V NÁS A KOLEM NÁS - ZMĚNA TERMÍNU!

Na tomto celodenním informačním a prožitkovém setkání se naladíme a prožijeme frekvenční lázně všech Zemských i Nebeských 18 Solfeggio tónů, které nás zrodily. Ozdravíme mysl i tělo. Dozvíte se, jak zvýšit vibrace svého prostoru. Srdečně vás zveme na jedinečnou premiéru!

VIBRACE V NÁS A KOLEM NÁS - ZMĚNA TERMÍNU!
VIBRACE V NÁS A KOLEM NÁS - ZMĚNA TERMÍNU!

Čas a místo

07. 9. 2024 10:30 – 18:30

Petr Makeš, Jana Romanová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena: 1 860 Kč 

Rezervace místa na workshop:

registrace zde. V případě dotazů zavolejte na č. 603 295 696. 

Zálohu ve výši 860 Kč prosím zaplaťte ihned po registraci, a to na č. účtu 2801830572/2010. Do poznámky k platbě napište VIBRACE V NÁS PŘÍSPĚVEK „JMÉNO“. Doplatek proběhne na místě.

Zmínky o Solfeggio frekvencích sahají do hluboké minulosti, kdy byly součástí gregoriánských chorálů zpívaných především v gotických katedrálách.

Bližší popis dne:

Napřed si popovídáme o vibracích kolem nás. Jak nás okolí ovlivňuje a jak si ho můžeme naladit. Dozvíte se zajímavé poznatky z 20leté praxe návrhů zdravého bydlení a mnoho dalšího. Dotkneme se vibrací tvarů, barev a materiálů v interiéru i exteriéru, světových stran, emocí, naší řeči, vody, vůní a také kamenů. Samozřejmě probereme zvuk a samotné Solfeggio frekvence, proč jsou pro naše tělo tak zajímavé a účinné. Dozvíte se, jak optimálně používat telefony, výpočetní techniku tak, aby nám naši vibraci nesnižovaly. Zjistíte jak si můžeme sami pomoci ve svém prostoru.

Následně si prožijeme vibrace, které nás stvořily, a to na vlastní tělo.

Uslyšíte živě - a u nás poprvé naplno - dva jedinečné terapeutické vibrafony Tóny života, které obsahují 9+9 Solfeggio frekvencí tvořících prastarou hudební stupnici.

První řada Solfeggio tónů startuje očistný proces v těle a vrací nás do původních vibrací zrození. Přináší hluboké uvolnění a odpočinek, regenerují a povznášejí tělo, biopole i duši. Tyto frekvence jsme nazvali Pozemskými

Podporují naše fyzické tělo, biopole, čakry a pomáhají nám pracovat s našimi emocemi.

Druhá řada, Nebeská, podporuje především našeho Ducha.

Pro optimální relaxaci a působení tónů ležíte a necháte se unášet harmonizujícím zvukem. V hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne a vnímáte pouze své tělo.

Lektoři a interpreti:

Jana Romanová (hraní na Nebeské tóny) a Petr Makeš (seminář a hraní na Pozemské Solfeggio frekvence) - podrobnosti na https://PetrMakes.cz a https://JanaRomanova.cz

S sebou:

Blok a tužku na poznámky. Volný oděv. Karimatku, případně polštářek pod hlavu. Můžete si také vzít vodu ve skleněné nebo kovové láhvi a náramky nebo přívěsky z drahých kamenů k navibrování.

S sebou si také vezměte lehké jídlo dle vlastního výběru. 

K dispozici budou různé druhy čajů, můžete si uvařit espresso.

Moc se na vás těšíme.

Petr, Jana a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page