top of page

ARTETERAPEUTICKÝ MEDITAČNÍ WORKSHOP

Přijďte skrze meditační malování lépe poznat sebe sama. Být tady a teď. Malování na velká plátna. Barevná cesta k sebepoznání. Nevšední zážitek, tanec, relaxace i zábava. S indickým učitelem Kabirem Bharti, který se meditací a vším co s ní souvisí aktivně zabývá déle než 20 let.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ARTETERAPEUTICKÝ MEDITAČNÍ WORKSHOP
ARTETERAPEUTICKÝ MEDITAČNÍ WORKSHOP

Čas a místo

17. 9. 2021 9:00 – 19. 9. 2021 17:00

Kabir Bharti, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Naplno zavnímejme daný okamžik! ….ztratit se v tvoření, dotknout se vlastní podstaty. Oslavovat sebe a svůj život.

Arteterapie je výborným prostředkem, jak ulevit přetížené mysli, znovuobjevit radost, uvolnit napětí a stres, rozvíjet kreativitu. V kombinaci s meditací a dalšími terapeutickými technikami se tak můžeme napojit na naše nevědomí a zkoumat zákoutí vlastního Já, své skryté vzorce chování, slabé a silné stránky, strachy i zdroje energie.

A ano, opravdu nemusíte vůbec umět malovat!

Na tomto třídenním prožitkovém workshopu se dozvíte, jak je možné pomocí tvoření a meditace léčit a proměňovat Váš život.  Přivést do něj kvality jako – radost, důvěru, odevzdání.

Vyzkoušíte si spoustu zajímavých technik, které obsahují pohyb, tanec, práci s dechem atd. Kabir propojuje tradiční meditační a jógové filozofické přístupy se současnými psychologickými znalostmi, tak, aby byly techniky vhodné pro člověka současné doby a moderního životního stylu.

Picasso říkával:„ Když maluji, mizím. Jen malování zůstává, stávám se tvořením". Nijinsky ve svém životě mnohokrát řekl: "Když tančím, nejsem více. Stávám se tancem samotným".

To je meditace.

Kurz je určen pro všechny zájemce. Po absolvování obdržíte certifikát.

Kurz probíhá v angličtině, překlad do češtiny je zajištěn.

Cena: 7. 500 Kč. V případě zaplacení do 28. 7. je cena 6. 300 Kč. V ceně jsou materiály ke kurzu, plátno, barvy, štětce atd. a drobné občerstvení a nápoje.

Místo: Bedihošť, Prostějovská 64. V příznivém počasí využijeme i prostorné venkovní zázemí. Možné přespání v prostorách meditárny nebo ve stanu na zahradě (200 Kč za noc). Pronájem čajovny - 450 Kč za noc včetně snídaně.

Možnost ubytování v Prostějově - více info zde.

Dobře dostupné z Olomouce, Prostějova, Brna. Lze také domluvit hromadný odvoz.

Obědy si můžeme nechat vozit z např. indické nebo jiné restaurace na přání. Případně si vezměte jídlo s sebou a lze ho ohřát v kuchyňce. Lednička je k dispozici.

 

NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK|MEDITACE |RELAXACE | ZEN |SEBEPOZNÁNÍ | ZÁBAVA 

Velice se na vás těšíme!

Radka a Pavel Trampotovi

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Sdílet událost

bottom of page