top of page

Docházková jóga

Cílem jógy v našem podání je péče o tělo a jeho sebepoznávání. Stejně důležitým průvodním jevem je zjemnění vnímání sebe sama a kultivace emocí i rozjasnění mysli. Dlouho neváhat a poznat, co je pro nás dobré a co nám ubližuje. Očekávejte pohyb a klid a zároveň jejich vyváženost, která vytváří harmonii. Po té jediné touží naše DUŠE.

 

ROZVRH LEKCÍ - JÓGA JARO 2024

Středa: 17:00 -18:30  - Pavel Trampota

Čtvrtek: 18:30 - 20:00 - Iva Kučerová

Permanentka: 10 vstupů - 1 800 Kč

Jednotlivá jógová lekce: 220 Kč   

 Do kurzu je možné přistoupit i v průběhu roku, prosíme, kontaktujte nás.

Trojúhelník třídy Iyengar jógy

Z čeho vycházíme?

Vycházíme z Iyengar jógy, zdravotního cvičení a jógy pro zdravá záda. Jóga vede účastníky ke správným pohybovým návykům. V našich hodinách neupřednostňujeme žádnou konkrétní jógovou školu, ale propojujeme zkušenosti a znalosti z oblasti jógy, zdravotního cvičení, čchi-kungu a meditačních technik. Dynamické a klidové meditace se s jógovým cvičením vzájemně doplňují a rozvíjejí všímavost a plnější vědomí do všech oblastí každodenního života. Přestáváme přežívat a cítíme, že žijeme! Naše jógové kurzy nejsou (záměrně) přeplněné. Můžeme si proto dovolit individuální přístup instruktorů, který je z našeho pohledu základem spokojenosti účastníků.

  • Black Facebook Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Facebook Icon

Jógové workshopy

V průběhu roku v našich prostorách probíhají i víkendové výcvikové semináře. Jsou určeny především instruktorům jógy a "zapáleným" cvičencům. Více najdete v přehledu workshopů.

Shavasana
bottom of page