top of page

BELTAINE - TANEČNÍ MEDITACE NATARAJ

Odevzdej se síle své sexuality a plodnosti. Staň se bohem/bohyní tance. Přijď okusit božskou kvalitu skrze tanec. Čeká tě meditace, ve které se rozpustí všechny části, které jsou v tobě oddělené a zůstane jen uvolněná pozornost. Odevzdej se tanci a pak se uvolni do ticha. Pro jednotlivce, pro páry.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
BELTAINE - TANEČNÍ MEDITACE NATARAJ
BELTAINE - TANEČNÍ MEDITACE NATARAJ

Čas a místo

01. 5. 2022 19:00 – 20:30 SELČ

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Plně se se zavřenýma očima vydáme svému nevědomí...

Vítáno je červené oblečení nebo červené doplňky, případně červené oblečení s červenými doplňky :-).

"Zapomeňte na toho, kdo tancuje, na střed ega, staňte se tancem. To je meditace. "

- OSHO -

"Tanec je jednou z nejhlubších meditací z jednoduchého důvodu. Když tanec dosáhne svého vrcholu, tanečník mizí. Je tam jen tanec - nikdo netancuje. Pokud můžete tančit takovým způsobem, že jen tanec zůstane a tanečník mizí, pak jednoho dne najednou uvidíte, že tanec také zmizel. Pak je zde vědomí, kde není mysl a ani ego. Ve skutečnosti toto vědomí nemůže být praktikováno: je nutné provést něco jiného jako přípravu a toto vědomí k vám pak přichází. Musíte se mu zpřístupnit.

- OSHO -

Kdo Tě meditací provede:

Mgr. Radka Trampotová - Žena, lektorka, terapeutka, průvodkyně. Absolventka výcviku v OSHO meditacích u indického učitele Kabira Bharti. Absolventka celoroční školy tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně. Absolventka několika celoročních tantrických škol zaměřených na práci s dechem, laskavou práci s tělem, milostnou předehru a meditační praktiky podporující božské plynutí. Své dlouhodobé zkušenosti v lektorské praxi zúročuje v tvorbě programů pro Útulnu pro duši a tělo. Vytváří společenství žen a večery s ženskými meditacemi. Ženy, které chtějí hlouběji poznat moudrost své jóni, svou sexualitu, podstatu a spiritualitu, provází uceleným programem Mohendžodáro - tantra jóga pro ženy - Mateřský okruh. Lidem na workshopech poskytuje lidské zázemí  i plnohodnotnou psychoterapeutickou podporu, založenou jak na analytické psychoterapii, tak regresní terapii. Osobnostně ji vystihuje "tah na branku", křehkost i estetičnost a síla slova. Účastníky programů vede směrem k probouzení citlivosti k sobě, sebelásce a vědomému dlouhodobému partnerství.

Na meditaci je třeba vzít si s sebou pohodlné, ideálně taneční oblečení a karimatku. Nutná je rezervace místa předem. 

Před meditací jezte jen minimálně!

Cena: 170 Kč (při zakoupení meditační permanentky na 10 meditací = 150 Kč)

Rezervace místa na workshop:

na tomto webu nebo napište prosím na e-mail utulnaduse@seznam.cz, případně zavolejte na č. 603 295 696. Platba proběhne na místě.

Velice se na vás těším!

Radka Trampotová

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page