top of page

BOŽSKÝ DECH A SEBELÉČENÍ

Objevte sílu, kouzlo a potenciál vašeho dechu a sebeléčení ✨. ✨Zveme vás na celodenní intenzivní léčebný seminář s komplexními terapeutickými technikami do bezpečného prostoru a kruhu. Techniky Božský dech a Světelné léčení optimalizují a vyrovnají vaši mysl, tělo i duši.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
BOŽSKÝ DECH A SEBELÉČENÍ
BOŽSKÝ DECH A SEBELÉČENÍ

Čas a místo

29. 5. 2022 10:00 – 18:00

Petr Vašák, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Díky technikám Božský dech a Světelné léčení objevíte potenciál a sílu vlastního sebeléčení a navrátíte se do čistého Bytí 

BOŽSKÝ DECH: metoda je založena na holistických postupech Pranayama jógy a filosofii léčení v rozšířených stavech vědomí a je krásným a intenzivním prožitkem. Jde o opakování sérií dechových technik kombinovaných s vedenou meditací a intenzivní muzikoterapií, které ve vás probouzejí a odkrývají váš plný lidský potenciál a manifestují lásku, harmonii, štěstí a hojnost. Je to cesta k opětovnému spojení se svou Duší, svým skutečným já a vaší vnitřní inteligencí a srdcem. Je to návrat do přirozeného stavu Bytí - vděčnosti, jednoty a pravdy.

Pro koho a na co je určena? Je výborná a vhodná pro kohokoliv a každému dá to, na co je právě připraven. Jde o hlubokou relaxaci, ale zároveň lze jít hlouběji do sebe, za hranice svojí mysli, osvobodit se a probudit. Pomocí této techniky se silně léčí celé tělo na fyzické i psychické úrovni.

Co konkrétně dechová terapie přináší? - pomáhá být více v přítomnosti a v životním proudu, zvyšuje emoční stabilitu a inteligenci - vhodná pro odbourání stresových stavů (jako strach, úzkost a deprese) a negativních vzorců a návyků - významně zvyšuje pocit blahobytu, rovnováhy a spojení s okolím - dává životu smysl - pomáhá manifestovat vaše záměry, přináší vize a posouvá meditační praxi - posiluje zdraví, zlepšuje fyzickou kondici - vytváří více energie v těle, urychluje metabolismus - podporuje sebeléčbu, detoxikuje a čistí zažívací systém (podporuje prospěšné bakterie) - zefektivňuje využití dostupného kyslíku (dosažení rovnováhy) a významně ovlivňuje chemické a fyziologické procesy v těle - aktivuje imunitní systém (více bílých krvinek, zpomaluje produkci zánětlivých proteinů), léčí záněty a autoimunitní nemoci - prospěšná pro srdce a cévní systém - snižuje krevní tlak a optimalizuje srdeční frekvenci a krevní oběh - optimalizuje pH krve a je prospěšná pro přenos energie v buňkách i celém těle - omlazuje a redukuje riziko poškození buněk, mutací, rakoviny a ostatních nemocí - zvyšuje neuroplasticitu mozku (přizpůsobivost a lepší proces učení)

SVĚTELNÁ TERAPIE: metoda léčení, očišťování a terapie pomocí Božského Světla a krystalického kolektivního pole Vašich těl a vědomí. Pociťte vaši světelnou podstatu. Využívá přenosu čistých energií přímo ze Zdroje. Pomocí napojení na krystalické pole těla i kolektivního léčebného prostoru je možné zacelit a opravit to, co je aktuálně možné a třeba. Bez zkreslení, odboček nebo manipulace a v takové míře, jaký jí každý z nás dokáže přijmout. Celé léčení probíhá také za pomoci a asistence Ježíše Krista. Děje se pouze to, co je v souladu s Vaší i Boží vůli.

Co od ní můžete čekat? - léčení/hojení/energetizaci fyzického těla, - řešení problémů, které jsou pro Vás aktuální, - harmonizaci, vyrovnání a zacelení energetického těla, - vyplavování a čištění emocí, traumat, karmy, odvádění nízko-vibračních entit, - rozpouštění karmických energetických vazeb, - společné léčení matky Země i kolektivního vědomí, s tím spojené uvědomování potřebných informací.

V případě zájmu prosím o závazné přihlášení zde: 

https://forms.gle/c5j3EwGeZxLR1aDY6 (počet míst omezen)

Doporučený příspěvek: 2 222,-

Průvodce dnem:

Petr Vašák (terapeut, léčitel) www.aletheia.co.cz 

Poskytuje komplexní systém pro osobní a duševní růst v čisté a jasné formě. Kombinuje celostní hlubinné a psychoterapie, Světelné energetické léčení a očišťování a aplikace rozšířených stavů vědomí na růst a vývoj člověka. Zabývá se možnostmi a potenciálem duchovního vývoje v mnoha směrech jako jsou muzikoterapie, práce s dechem, šamanismus, tantra a meditační praxe.

Jako vždy se na vás těšíme!

Radka a Pavel Trampotovi a Petr Vašák

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page