top of page

BUBNOVÁNÍ, OSHO MEDITACE DÝCHÁNÍ DO ČAKER, MEDITACE GONGEM

Provedeme vás jedinečným meditačním zážitkem. Unikátní spojení aktivního šamanského bubnování, Oshovy meditace Chakra Healing a relaxační meditace gongem. Po meditaci budeme cítit nesmírný klid a zároveň budeme plni života. Duše nám může poskytnout odpovědi, které potřebujeme v tomto náročném čase.

Více zde
Podrobnosti
BUBNOVÁNÍ, OSHO MEDITACE DÝCHÁNÍ DO ČAKER, MEDITACE GONGEM
BUBNOVÁNÍ, OSHO MEDITACE DÝCHÁNÍ DO ČAKER, MEDITACE GONGEM

Čas a místo

09. 12. 2021 18:30 – 20:30

Radka a Pavel Trampotovi, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Šamanské bubnování - 45 minut - šamanský buben jako archetypální prostředek hudebního vyjádření. Napojíme se na rytmus svého srdce, nacítíme se na energii dalších členů meditační skupiny, vyzkoušíme různé šamanské rytmy. 

Chakra Healing Meditation - 60 minut - využijeme prudkého a hlubokého dýchání a pohybů těla k otevření a přivedení pozornosti, vitality a klidu do 7 základních čaker, enrgetických center. Od kořenové a sakrální čakry až po čakru temenní.

Relaxační meditace gongem - 15 minut - zaposloucháme se do zvuku Wind gongu, do zvuku nekonečna. Živý, čistý zvuk, hluboké basy, vibračně-taktilní podněty pro očistu těla i duše. Jedinečný a léčivý zážitek.

Lektoři:

Mgr. Radka Trampotová - absolventka lektorského výcviku v OSHO meditacích, lektorka tantra jógy pro ženy Mohendžodáro, absolventka výcviku v psychoanalytické psychoterapii u doc. Kocourka. Vede ženy i muže k zaznamenání hloubky svého nitra. Výsledkem je procítění jejich vlastní sebelásky, spirituality, božskosti, autenticity a nezměrného božství. V součané době absolvuje výcvik v regresní a spirituální terapii.

Ing. Pavel Trampota - ekonom, absolvent jungiánských psychoanalytických seminářů. Nerad o sobě píše a nejraději by byl „paní Kolombová“. Má silně racionální pohled na věci a svět a je často - jak sám  říká - „ v hlavě“. A právě proto  se rozumově rozhodl, že je potřeba na sobě pracovat i jinak. Cestou jsou mu meditace a jógová cvičení, transformační práce s dechem a rozvoj vědomého konání.

Na program je třeba vzít si s sebou šamanský buben, karimatku a jakékoliv pohodlné oblečení. K zapůjčení máme deky, polstářky, bolstery a několik bubnů a rytmických nástrojů.

Cena akce: 250 Kč (předplatitelé smíšených nebo ženských meditací a Mohendžodára - 200 Kč)

Rezervace místa na workshop:

přes rezervační systém webu nebo napište prosím na e-mail utulnaduse@seznam.cz. 

Případně zavolejte na  603 295 696

Velice se na vás těšíme!

Radka a Pavel Trampotovi

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page