top of page

CESTA K LÁSCE A HOJNOSTI - Tvoříme NOVÝ SVĚT

Víkendový program hluboké osobní proměny. Stojíme na prahu astrologického věku Vodnáře, který nám dává příležitost pro NOVÉ VĚDOMÍ, SPOJENÍ SE S NAŠÍM SKUTEČNÝM JÁ, SE SVĚTLEM A LÁSKOU V NÁS. Můžeme OTEVŘÍT NAŠE SRDCE, TRANSFORMOVAT KARMICKOU EMOČNÍ ZÁTĚŽ, OSVOBODIT SE A JÍT VSTŘÍC OSOBNÍ HOJNOSTI.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
CESTA K LÁSCE A HOJNOSTI - Tvoříme NOVÝ SVĚT
CESTA K LÁSCE A HOJNOSTI - Tvoříme NOVÝ SVĚT

Čas a místo

10. 4. 2021 10:00 – 11. 4. 2021 16:00

Bea Kaur Mráčková, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Drazí přátelé,

pojďme vstříc LÁSCE, PROSPERITĚ, OSOBNÍ EXPANZI, NAŠIM VIZÍM A CÍLŮM a naplňovat své poslání zde na Zemi. Z celého srdce vás zveme k osobní proměně ve společenství lidí, kteří mají tento stejný záměr.

Láska je to, co promění náš svět. Vibrace se mění s přibývajícím věkem Vodnáře, což znamená, že dochází k hlubokým změnám na úrovni našeho podvědomí. Ve skutečnosti se děje to, že vibrace Země jsou o lásce. Láska je skutečnou podstatou Vyšší Síly, Zdroje, Boha, nejvyššího Tvůrce. A ten sídlí v každém z nás. Nový svět, který tvoříme, je o zbavení se negativní karmické zátěže, nevědomých rodových programů, hlubokém uzdravení naší duše, přijetí nového a proměně všeho negativního zpět do lásky, jednoty s lidmi i Bohem, vytváření láskyplných komunit, propojení žensko – mužského principu v nás i ve vztazích a společná práce v lásce a ve světle pro vzestup kolektivního vědomí a vzestup každého z nás.

Tento program je vysoce transformační. Společně budeme pracovat ve vysokých vibracích posvátného božího srdce, boží lásce. V tomto stavu vysokého vědomí se vyjevuje nejvyšší boží pravda. Bůh otevírá skryté vzorce a bloky ve vašem podvědomí a nevědomí, které jsou následně odpuštěny a uzdraveny BOŽÍ LÁSKOU A BOŽÍ MILOSTÍ. Dochází k trvalé změně ve vašem vědomí a vymazání těchto vzorců ze všech úrovní vašeho bytí. Můžete nahlédnout do skrytých informací, které vám běžně nejsou přístupné. Naše témata budou:

  • Jak funguje lidské vědomí, vesmírné zákony a proč jsou pro nás důležité, jak se tvoří realita – výukový blok
  • Hojnost v lásce – odstranění bloků sebelásky, lásky mezi mužem a ženou a dalších forem lásky
  • Osobní hojnost - odstranění bloků osobní hojnosti a otevření potenciálu – nedůvěra v sebe, nepřijetí sebe, nedůvěra v boží vedení, nedůvěra v život, přesvědčení o sobě
  • Finanční hojnost - odstranění bloků finanční hojnosti – pocity strachu, beznaděje a obav z budoucnosti, mentalita nedostatku, rodové a karmické vzorce, karma s penězi  a další.
  • Kdo jsem a kam jdu? Vize a cíle, osobní potenciál a poslání, schopnosti a dary, odstranění karmických pout a závislostí v oblasti schopností vaší duše a vašeho poslání na Zemi.
  • Odpuštění na hluboké duchovní úrovni – můžeme se dotknout témat odpuštění mámě a tátovi, bývalým a současným partnerům – vše dle témat, které vyplynou
  • Důvěra v boží vedení, hojnost jako stav vědomí, boží milost a milující laskavost.
  • … a mnoho dalšího, co nám Bůh otevře.

Lektorka: 

Bea Kaur Mráčková 

LÁSKA – PRAVDA – ODPUŠTĚNÍ – BŮH 

Cesta lásky a světla 

Vítejte doma! 

Certifikovaná spirituální a regresní terapie Dr. Briana L. Weisse 

Hluboká terapie uzdravení a odpuštění Ježíše Krista 

Transformace a vzestup vědomí 

www.martinamrackova.cz

Cena workshopu (bez ubytování a stravy): 2.000 Kč/1 osoba, registrace je platná po uhrazení zálohy 500 Kč/1 osoba Ubytování: přímo v meditárně Útulny pro duši a tělo, z. s., rezervace na telefonním čísle: 603 295 696, stravování – vlastní

Rezervace místa na workshop:

https://www.martinamrackova.cz/blog-detail-cesta-k-lasce-br-a-hojnosti-br-tvorime-novy-svet?id=1542020231749422

Velice se na vás těšíme!

Sdílet událost

bottom of page