top of page

CESTA ZÁŘIVÉHO ŽENSTVÍ - ženské laskavé meditace

Cesta zářivého ženství je cyklus 10 meditačních setkání zaměřených na osobní transformaci ženy. Každá meditace je zároveň jemnou terapií a prostředkem hluboké duchovní očisty ženy. Skrze jednoduchý pohyb, tanec i klidné vnímání se ponoříš do hlubokého zážitku a zvýšíš tak své vědomí.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
CESTA ZÁŘIVÉHO ŽENSTVÍ - ženské laskavé meditace
CESTA ZÁŘIVÉHO ŽENSTVÍ - ženské laskavé meditace

Čas a místo

07. 10. 2020 19:30 – 21:00 SELČ

Radka Trampotová, Prostějovská 64, 798 21 Bedihošť, Česko

O události

Jaké jsou Tvé hluboké vnitřní potřeby, potřeby ženy? Dokážeš si je uvědomit, přiznat? V průběhu meditačního cyklu postupně aktivujeme nikoliv 7, ale 9 čaker – seznámím Tě se dvěma typicky ženskými, o kterých běžně rozšířená jóga mlčí.

Očekávej prostor pro hluboké sdílení i pochopení ze strany lektorky i ostatních žen.

Doporučuji Ti absolvovat celý cyklus meditací. Meditace a techniky na sebe navazují. Půjde o práci na hlubokém meditačním základě s účinkem posílení ženství, osobního rozvoje a transformace ženy.

Meditace jsou vhodné pro dívky a ženy od 17 let výše. Není třeba žádné předchozí zkušenosti s meditacemi. Cyklus mohou absolvovat jak začátečnice, tak pokročilé ženy.

Meditace jsou postaveny na nádherné muzikoterapeutické hudbě. Skrze léčebné frekvence hudby a působení na jemné emoce dosáhneme hlubokého účinku meditací.

Sdílet událost

bottom of page