top of page

CHAKRA HEALING MEDITATION

Provedu vás jedinečným meditačním zážitkem. Oshova meditace Chakra Healing využívá prudkého a hlubokého dýchání a pohybů těla k otevření a přivedení pozornosti, vitality a klidu do 7 základních čaker, energetických center. Od kořenové a sakrální čakry až po čakru temenní.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
CHAKRA HEALING MEDITATION
CHAKRA HEALING MEDITATION

Čas a místo

13. 5. 2022 5:55 – 7:10 SELČ

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena akce: 170 Kč (předplatitelé = 150 Kč)

Při meditaci se uvolňují potlačené emoce, které často bývají usazené hluboko ve vrstvách. Dochází k propojování energetických center a ke spojení rozpolcených částí, které nejsou v harmonii.

Po meditaci budeme cítit nesmírný klid a zároveň budeme plni života. Budeme schopni lépe komunikovat své potřeby a požadavky. Duše nám může poskytnout přesně ty odpovědi, které právě teď potřebujeme.

Lektorka:

Mgr. Radka Trampotová - Žena, lektorka, terapeutka, průvodkyně. Absolventka výcviku v OSHO meditacích u indického učitele Kabira Bharti. Absolventka celoroční školy tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně. Absolventka několika celoročních tantrických škol zaměřených na práci s dechem, laskavou práci s tělem, milostnou předehru a meditační praktiky podporující božské plynutí. Své dlouhodobé zkušenosti v lektorské praxi zúročuje v tvorbě programů pro Útulnu pro duši a tělo. Vytváří společenství žen a večery s ženskými meditacemi. Ženy, které chtějí hlouběji poznat moudrost své jóni, svou sexualitu, podstatu a spiritualitu, provází uceleným programem Mohendžodáro - tantra jóga pro ženy - Mateřský okruh. Lidem na workshopech poskytuje lidské zázemí  i plnohodnotnou psychoterapeutickou podporu, založenou jak na analytické psychoterapii, tak regresní terapii. Osobnostně ji vystihuje "tah na branku", křehkost i estetičnost a síla slova. Velkým přítelem a pomocníkem je pro ni šamanský buben. Účastníky programů vede směrem k probouzení citlivosti k sobě, sebelásce a vědomému dlouhodobému partnerství.

Na program je třeba vzít si s sebou karimatku a jakékoliv pohodlné oblečení. K zapůjčení máme deky, polstářky, bolstery...

Rezervace místa na workshop:

přes rezervační systém webu nebo napište prosím na e-mail utulnaduse@seznam.cz.

Případně zavolejte na  603 295 696.

Velice se na vás těším!

Radka Trampotová

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page