top of page

DANCING HEART PATH & ECSTATIC DANCE JOURNEY s Guy

Tanec je kouzlo! V tanci máme možnost přeměnit stres na vitalitu, přijímat výživu, obohacovat naši celkovou pohodu a zároveň sdílet radost a kontakt s ostatními Tanečníky srdce. Říjnová cesta tančícího srdce & Cesta ecstatického tance s Guyem Barringtonem / DJ Colibri.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
DANCING HEART PATH & ECSTATIC DANCE JOURNEY s Guy
DANCING HEART PATH & ECSTATIC DANCE JOURNEY s Guy

Čas a místo

16. 10. 2022 11:30 – 17:30 SELČ

Guy Barrington, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena:

Včasná rezervace přes tento web do 14. 10.: 1000 Kč

Pokud bude ještě místo, je možno složit 1200 Kč v den konání v hotovosti na místě.  Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme rezervaci předem. 

Maximální počet osob: 25

Rezervace:

přes tento web + zašlete prosím startovné 1000 Kč, a to lektorovi na účet u FioBank, 2801793353/2010 s variabilním symbolem 161022. Do poznámky prosím napište i JMÉNO. Děkujeme.

CESTY TANČÍCÍHO SRDCE jsou o prohloubení našeho spojení a smyslu pro poznání s naším autentickým přirozeným já a o zapamatování si toho, jak znovu plynout životem v milosti a vděčnosti. Jako Tančící kmen se učíme o vztazích, kontaktu, hranicích, volbách, touhách a víceúrovňové komunikaci. A oslavě života…

Jsou to řízené cesty, které zvyšují náš potenciál a budují důvěru v naše sebevyjádření a sebetvoření a všestranné uznání za dar existence, který jsme požehnáni žít.

EXTATICKÉ TANEČNÍ CESTY, jsou oživující, povznášející, rozjasňující. Můžeme vstoupit do euforických stavů, ve kterých jsou vize, vhled, inspirace a odhalení možné spolu s přirozenou radostí z osvobození se ve vašem plném, divokém tanci.

Na začátku je malé zahřátí a pár propojovacích cvičení, pak následuje otevřený volný taneční flow vedený jednoduše hudbou a vaší Cestou tančícího srdce.

Praktické podrobnosti:

Příjezd: od 11:00

První blok: 11:30 - 13:30

Poté pauza a možnost oběda, který se bude podávat na místě za cenu 130 Kč (volejte Radce Trampotové - 603 295 696 a plaťte prosím v hotovosti při příjezdu).

Druhý blok: 14:45 - 17:30

Pokračuje EXTATICKÁ TANEČNÍ CESTA a  KRUH SDÍLENÍ SRDCE se uzavírá.

Zde je facebooková stránka a odkaz na akci, kde se registrovat, ať s vámi v Útulně můžeme počítat:  https://www.facebook.com/%C3%9Atulna-pro-du%C5%A1i-a-t%C4%9Blo-z-s-103484624742060

O Guy / DJ COLIBRI:

Guye Barringtona jeho "Dancing heart" vystihuje dokonale. Guy je úžasná bytost se zářícím srdcem, kterou máte chuť hned obejmout a cítíte se s ním jako s dlouholetým přítelem. Je to baječný DJ a healer, který vás vede s laskavým záměrem do taneční extáze, k sobě sama.  

Co je ECSTATIC DANCE JOURNEY? 

"Hudba je pro mne, mimo jiné, medicína a tanec inspirace všech možností svobody vyjádření a vědomého tvoření, prohlubování propojenosti a otevření se přítomnému okamžiku. V proudu správně koordinované plynulosti v pouštěné hudbě je zároveň i přirozená plynulá reakce v našem organismu, hormonech a emocích. Můžeme doslova biologicky, emočně a energeticky přenastavit sebe sama na tanečním parketě. Z šamanského pohledu je extáze přeměna našeho běžného vnímání v nevšední. Taneční cesta je prostředkem, který nás dovede z limitující perspektivy vnímání do rozšířeného uvědomění, vnímání harmonie a prožívání života v lásce. 

Jeden z předních mystiků, Josehp Campbell, popisuje tuto cestu jako cestu hrdiny. Je to cesta do neznáma, kde nalezneme uzdravení, vize a poklady v samé podstatě a hloubce našeho bytí. Na tanečním parketě zanecháme poznaný svět za sebou a začneme objevovat nové možnosti. A když se vrátíme zpět, přineseme si s sebou nalezené poklady hojnosti a poznání, které jsme tam nalezli. 

Představuji tuto taneční cestu, abyste sami mohli objevit vaše nejlepší poklady a přinést si je zpět do života a tím že je integrujete, obohatíte nejen sebe, ale i vztahy a vše okolo Vás."  

Těšíme se na sdílení této taneční cesty s vámi všemi, 

Guy Barrington-DJ Colibri a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page