top of page

DANCING HEART PATH & ECSTATIC DANCE JOURNEY s Guy

Tanec je kouzlo! V tanci máme možnost přeměnit stres na vitalitu, přijímat výživu, obohacovat naši celkovou pohodu a zároveň sdílet radost a kontakt s ostatními Tanečníky srdce. Říjnová cesta tančícího srdce & Cesta ecstatického tance s Guyem Barringtonem / DJ Colibri.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
DANCING HEART PATH & ECSTATIC DANCE JOURNEY s Guy
DANCING HEART PATH & ECSTATIC DANCE JOURNEY s Guy

Čas a místo

06. 11. 2022 15:00 – 21:15 SEČ

Guy Barrington, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena:

Cena předobjednávky na OBA TANCE je 1000 Kč, případně 1100 Kč v hotovosti při příjezdu, pokud bude ještě místo. Nebo zaplaťte 500 Kč za rezervaci, pokud se chcete zúčastnit pouze jedné taneční části, případně 550 Kč v hotovosti při příchodu, pokud bude ještě místo.

Číslo účtu: 2801793353/2010, variabilní symbol 061122. Uveďte také své JMÉNO, DĚKUJEME.

Pokud přijdete jen na jednu taneční část, uveďte prosím, na kterou.

Jste vítáni na obě akce, nebo pokud to pro vás bude lepší, můžete si zarezervovat návštěvu pouze jedné z nich. Doporučujeme vám rezervaci vašeho místa předem!

Večeři si prosím rovněž objednejte předem na č. 603 295 696 (130 Kč).

Maximální počet osob: 25

Rezervace:

přes tento web

Program:

Od 15:00 do 17:30 proběhne CESTA TANEČNÍHO SRDCE.

Poté je přestávka na večeři.

Dále od 18:45 do 21:15 proběhne ECSTATICKÁ TANEČNÍ CESTA.

CESTA TANEČNÍHO SRDCE VÁS zve, abyste se spojili se Stvořitelem, kterým jste, abyste zapnuli svůj Záměr, Vizi a Energii, abyste mohli tančit do manifestace Života, který milujete.

Transformační tanec nabízí příležitost transformovat uvízlou energii, vyčistit mentální zmatek, nechat život znovu proudit celým vaším systémem, abyste se cítili vitalizovaní a nadšení, že se můžete plně vyjádřit v Životě, který žijete.

Všichni jsou zde vítáni, aby si užívali Tanec spolu s jinými bytostmi, jako jsou Hearted Beings, a spoluvytvářeli Tančící kmen, ve kterém se všichni cítíme vítáni. To vytváří bezpečnou půdu, na které se mohou díky našemu tanci zrodit týmy.

Guy už 30 let vede lidi na cestách vědomého tance a rád se podělí o své bohaté zkušenosti a krásné sbírky hudby, aby inspiroval a probudil Život i ve vás.

Extatické taneční cesty nabízejí příležitost k volnému proudění ve vašem tanci, prozkoumávání hlubin vašeho Já, probuzení vaší vitální energie a protančení vašich snů do otevřeného prostoru.

Hudba je sekvenována tak, že zažíváte energetickou vlnu za vlnou. Energie vás inspiruje k tomu, abyste se osvobodili na tanečním parketu a naplno se projevili spolu s ostatními v jednom jednotném Tančícím kmeni.

Guy rád proplétá krásnou hudbu a drží prostor pro hluboké srdečné probuzení a životní transformaci, která do naší existence přináší zvýšený pocit obohacení, radosti a potěšení.

SVĚDECTVÍ od Petry Lamei Polákové, který nedávno zažila takovou Taneční cestu:

“Již druhá taneční cesta s Guyem byla pro mě nesmírným vesmírným zážitkem. Jsem na cestě sebepoznání už mnoho let a až poslední dobou jsem pronikla do větší lehkosti a do taje spontánního tance, který na této cestě má podle mě svoje nepostradatelné místo.

Tanec miluji a vždycky se u něj uvolním, napojím se na své tělo a duše se raduje. Proudím, plynu, tvořím skrz pohyb…

Tanec s Guyem je pro mě magickou a citlivou cestou k propojení se se sebou za rytmu úžasného playlistu. Citlivé vedení, držení prostoru, energetická práce, počáteční kruh s naladěním a určitou řízenou energetickou prací a napojením na srdce, očištěním bubnem, vykuřovadly…

Plynoucí tanec, místa v prostoru předem připravená pro propuštění témat, naladění na vize, relaxace. Prostor pro bytí sám pro sebe i společně v bezpečném prostoru bez soudů, hodnocení. Rozšíření vědomí, radost a pocity naplnění.

Cítím velký vděk a těším se na další prožitky v rámci taneční cesty s Guyem."

CESTY TANČÍCÍHO SRDCE jsou o prohloubení našeho spojení a smyslu pro poznání s naším autentickým přirozeným já a o zapamatování si toho, jak znovu plynout životem v milosti a vděčnosti. Jako Tančící kmen se učíme o vztazích, kontaktu, hranicích, volbách, touhách a víceúrovňové komunikaci. A oslavě života…

Jsou to řízené cesty, které zvyšují náš potenciál a budují důvěru v naše sebevyjádření a sebetvoření a všestranné uznání za dar existence, který jsme požehnáni žít.

EXTATICKÉ TANEČNÍ CESTY, jsou oživující, povznášející, rozjasňující. Můžeme vstoupit do euforických stavů, ve kterých jsou vize, vhled, inspirace a odhalení možné spolu s přirozenou radostí z osvobození se ve vašem plném, divokém tanci.

Na začátku je malé zahřátí a pár propojovacích cvičení, pak následuje otevřené volné taneční flow vedené jednoduše hudbou a vaší Cestou tančícího srdce.

O Guy / DJ COLIBRI:

Guye Barringtona jeho "Dancing heart" vystihuje dokonale. Guy je úžasná bytost se zářícím srdcem, kterou máte chuť hned obejmout a cítíte se s ním jako s dlouholetým přítelem. Je to baječný DJ a healer, který vás vede s laskavým záměrem do taneční extáze, k sobě sama.  

Co je ECSTATIC DANCE JOURNEY? 

"Hudba je pro mne, mimo jiné, medicína a tanec inspirace všech možností svobody vyjádření a vědomého tvoření, prohlubování propojenosti a otevření se přítomnému okamžiku. V proudu správně koordinované plynulosti v pouštěné hudbě je zároveň i přirozená plynulá reakce v našem organismu, hormonech a emocích. Můžeme doslova biologicky, emočně a energeticky přenastavit sebe sama na tanečním parketě. Z šamanského pohledu je extáze přeměna našeho běžného vnímání v nevšední. Taneční cesta je prostředkem, který nás dovede z limitující perspektivy vnímání do rozšířeného uvědomění, vnímání harmonie a prožívání života v lásce. 

Jeden z předních mystiků, Josehp Campbell, popisuje tuto cestu jako cestu hrdiny. Je to cesta do neznáma, kde nalezneme uzdravení, vize a poklady v samé podstatě a hloubce našeho bytí. Na tanečním parketě zanecháme poznaný svět za sebou a začneme objevovat nové možnosti. A když se vrátíme zpět, přineseme si s sebou nalezené poklady hojnosti a poznání, které jsme tam nalezli. 

Představuji tuto taneční cestu, abyste sami mohli objevit vaše nejlepší poklady a přinést si je zpět do života a tím že je integrujete, obohatíte nejen sebe, ale i vztahy a vše okolo Vás."  

Těšíme se na sdílení této taneční cesty s vámi všemi, 

Guy Barrington-DJ Colibri a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page