top of page

DEN A NOC V CHRÁMU LÉČIVÉHO ZVUKU

Unikátní propojení 3 akcí: 1) Šamanské bubnování; 2) V léčivé vibraci gongu - až do noci; 3) Souznění v chrámu zvuku - s tibetskými mísami, kakaovou ceremonií a hudebními nástroji 5 kontinentů. Odejdete znovuzrození...

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
DEN A NOC V CHRÁMU LÉČIVÉHO ZVUKU
DEN A NOC V CHRÁMU LÉČIVÉHO ZVUKU

Čas a místo

02. 12. 2022 18:00 – 03. 12. 2022 17:00

Lucie Tomková , Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena workshopu: 2 250 Kč

Absolvováním tohoto celistvého programu společně ušetříte 350 Kč oproti absolvování 3 akcí jednotlivě (Šamanské bubnování; V léčivé vibraci gongu - až do noci; Souznění v chrámu zvuku) 

Rezervace místa na workshop:

přes rezervační systém webu. Zašlete prosím zálohu 1 500 Kč na č. účtu 2801830572/2010 a do poznámky napište DEN A NOC PŘÍSPĚVEK „JMÉNO“

Oběd: součástí akce je 3. 12. nabídka vegetariánského oběda. Získáte jej na tel. č. 603 295 696 (Radka Trampotová). Prosíme, rezervace oběda je nutná předem.

Cena: 130 Kč

Čekají vás 3 navazující programy:

Šamanské bubnování (2. 12. 18:00 - 20:30):

Pojďme se naučit dovedně šířit blahodárný zvuk šamanských bubnů. Pojďme si dopřát radost z aktivní hry. Budeme kreativně společně s dalšími lidmi utvářet vlastní hudbu, vlastní rytmy, jedinečné okamžiky, které jsou  spojené s tímto procesem. Pojďme se naplnit klidnou, zemitou a velmi léčivou energií. Šamanský buben se stane tvým průvodcem na cestě životem...

V léčivé vibraci gongu - až do noci (od 2. 12. 21:21 do 3. 12. 00:21):

3 hodiny opečování. Pojďme se ponořit do léčivé vibrace gongů a odletět na zvukových vlnách vesmíru či proudů oceánu se zpěvem velryb a delfínů. Zazní velký a malý GONG, zpěv, tibetské mísy, zvukové vlny a zvonkohry.

Souznění v chrámu zvuku - s tibetskými mísami, kakaovou ceremonií a hudebními nástroji 5 kontinentů (3. 12. - celodenní akce od 9:00 - do 17:00)

K dispozici budeme mít 20 velkých i malých tibetských mís. Kakao a jeho účinky napomohou k otevření našeho srdce. Zažijeme hlubokou vysoce relaxační práci s hudebními nástroji přírodních národů, které se používají více jak 3 000 let. Skrze léčivé vibrace zvuku se napojíme na vnitřní sílu a moudrost naší duše. Čeká nás i jedinečná technika CHRÁMU ZVUKU, která je nezapomenutelná, výživná a osvěžující nejen pro tělo. A mnoho dalšího.

Bezplatné ubytování!

Vy, kteří se rozhodnete přenocovat v meditárně, máte k dispozici matraci , polštářek, deky, a to vše BEZPLATNĚ. Spacák si vezměte svůj.

Informace o lektorce: 

Lucie je muzikoterapeutka a průvodkyně při výrobě šamanských bubnů a výuce hry na tyto a další hudební nástroje. V Útulně pro duši a tělo ji potkáte při programu Šamanské bubnování, tvoření Relaxační zvukové koupele a dalších léčivých akcí. Tvoří také zážitkové hudební programy pro děti i dospělé. Zpěvem a hudbou vytváří jedinečnou krajinu zvuku v přítomném okamžiku.

Více informací o Lucii Tomkové, autorce tohoto programu, naleznete na tomto odkazu:

www.cestapropojení.cz

Velice se na vás těšíme!

Lucie Tomková a Radka s Pavlem Trampotovi

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page