top of page

DÝCHEJ

Dech je alfou a omegou našeho žití. Dokáže nás uklidnit, rozvášnit, uzdravit a také vystřelit do vesmíru. Bohužel v dnešní době spousta z nás používá ke svému bytí špatné dýchací vzorce. Je načase ozdravit svůj dech a vědomě jej používat pro kvalitnější život.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
DÝCHEJ
DÝCHEJ

Čas a místo

24. 9. 2023 9:00 – 16:00

Veronika Richter, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Vstupné: 1 250 Kč

Rezervace místa: 

klikni na "rezervace" na tomto webu. 

Zaplať zálohu 550 Kč na č. účtu 2801830572/2010. Do poznámky k platbě napiš DECH PŘÍSPĚVEK „JMÉNO“.

Kapacita je omezena počtem 15 osob.

Za nesprávné návyky v oblasti našeho dýchání může více faktorů - od sedavého způsobu žití až po naše nezdravé návyky a společnost.

Program:

Nejprve se na našem setkání seznámíme v rámci prezentace se špatnými dechovými návyky, pomocí dvojího testu si sami vyzkoušíme, jak na tom s dechem opravdu jsme. Taktéž si řekneme, jaké zdravotní benefity a rizika dech obnáší a určitě i něco navíc.

Po této teoretické části bude následovat vedená dechová meditace a pauza na lehký oběd, který si přinesete nebo jej objednáme z Prostějova dovážkou.

V odpolední části se seznámíme s populárními dechovými technikami a dechovými nástroji pro běžný život a následně vše uvedeme do praxe a samozřejmostí bude následné sdílení a integrace.

Kdo Tě povede?

Veronika Richter

"Jmenuji se Veronika Richter, jsem zakladatelka projektu " v SOULadu", kde se snažím vést lidi k tomu, aby souladili své tělo, duši a mysl. Ráda předávám funkční a ověřené nástroje k tomu, aby se každý dostal sám k sobě, do svého nitra. Dech je jedním z mých nejoblíbenějších nástrojů a jeho hloubka mě nepřestává fascinovat. Vedu ženské transformační kruhy, seberozvojové semináře, cacaové a rapé ceremonie , dětské kruhy a meditace. Dále jsem lektorkou intuitivního vidění a vědění. V neposlední řadě také regresní terapeutkou a hlavně ženou a matkou."

Jako vždy se na vás těšíme!

Veronika a Radka s Pavlem Trampotovi

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page