top of page

ECSTATIC DANCE JOURNEY S DJ COLIBRI

Svoboda, tanec, extáze, radost, hudba, vibrace, tranz, uvolnění, energie. Přijďte toto vše prožít při Esctatic Dance s DJ Colibri.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ECSTATIC DANCE JOURNEY S DJ COLIBRI
ECSTATIC DANCE JOURNEY S DJ COLIBRI

Čas a místo

28. 8. 2022 19:30 – 22:00 SELČ

Guy Barrington, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena akce: 500 Kč

Částku prosím pošlete na bankovní účet 2801793353/2010 

VARIABILNÍ SYMBOL: 280822 

Do poznámky napište své JMÉNO

Rezervace místa na workshop:

registruj se přes tento web a zašli požadovanou částku na výše uvedený účet

Maximální počet osob: 25

Akci prosím šiřte SDÍLENÍM ODKAZU a pozváním svých přátel. 

Do meditárny budou mít možnost vstoupit lidé, kteří mají své místo rezervováno skrze tento web.

O Guy / DJ COLIBRI:

Guye Barringtona jeho "Dancing heart" vystihuje dokonale. Guy je úžasná bytost se zářícím srdcem, kterou máte chuť hned obejmout a cítíte se s ním jako s dlouholetým přítelem. Je to baječný DJ a healer, který vás vede s laskavým záměrem do taneční extáze, k sobě sama.  

Co je ECSTATIC DANCE JOURNEY? 

"Hudba je pro mne, mimo jiné, medicína a tanec inspirace všech možností svobody vyjádření a vědomého tvoření, prohlubování propojenosti a otevření se přítomnému okamžiku. V proudu správně koordinované plynulosti v pouštěné hudbě je zároveň i přirozená plynulá reakce v našem organismu, hormonech a emocích. Můžeme doslova biologicky, emočně a energeticky přenastavit sebe sama na tanečním parketě. Z šamanského pohledu je extáze přeměna našeho běžného vnímání v nevšední. Taneční cesta je prostředkem, který nás dovede z limitující perspektivy vnímání do rozšířeného uvědomění, vnímání harmonie a prožívání života v lásce. 

Jeden z předních mystiků, Josehp Campbell, popisuje tuto cestu jako cestu hrdiny. Je to cesta do neznáma, kde nalezneme uzdravení, vize a poklady v samé podstatě a hloubce našeho bytí. Na tanečním parketě zanecháme poznaný svět za sebou a začneme objevovat nové možnosti. A když se vrátíme zpět, přineseme si s sebou nalezené poklady hojnosti a poznání, které jsme tam nalezli. 

Představuji tuto taneční cestu, abyste sami mohli objevit vaše nejlepší poklady a přinést si je zpět do života a tím že je integrujete, obohatíte nejen sebe, ale i vztahy a vše okolo Vás."  

Co vás čeká? 

Začneme krátkým uvítáním a seznámením. Po té budeme pracovat s dechem a zaměříme se chvíli na naše záměry, které budeme chtít spojit s naším tancem. Poté vstoupíme do vlastní extatické taneční cesty vedené jen hudbou, a to až do momentu, kdy nastane čas na návrat a znovupropojení. Celý večer uzavřeme společným kruhem srdečného sdílení. Všichni jsou vítáni. Není nutné znát žádná pravidla, ani taneční kroky a ani nic moc nemusíte dělat. Přesto můžete vstoupit do nekonečného prostoru objevování dokonalosti sebe sama ve společnosti skvělé skupiny dalších lidí, kteří jsou stejně naladěni.  

Pokud chcete zůstat v kontaktu s Guyem, připojte se prosím k FB skupině "CONSCIOUS DANCE EVENTS in Brno with Guy Barrington":

https://www.facebook.com/groups/502160957926946

Těšíme se na sdílení této taneční cesty s vámi všemi, 

Guy Barrington-DJ Colibri a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page