top of page

JÍDLO - UVĚDOMĚNÍ - EXTÁZE

Ahoj všem milovníkům vaření! Srdečně vás zveme na kurz vaření veganského jídla celosvětové kuchyně i s esenciálními oleji. Jídla, která budeme vařit, jsou velmi výživově vyrovnaná a vysokovibrační. A především jsou velice zdravá.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
JÍDLO - UVĚDOMĚNÍ - EXTÁZE
JÍDLO - UVĚDOMĚNÍ - EXTÁZE

Čas a místo

28. 11. 2022 17:00 – 22:00

Filip Král, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena workshopu: 1 111 Kč

Rezervace místa na workshop:

přes rezervační systém tohoto webu. Zálohu 500 Kč prosím zašlete na číslo účtu: 2801830572/2010. 

Do poznámky k platbě napište "NÁZEV PROGRAMU" PŘÍSPĚVEK „JMÉNO“.

V ceně: dostanete vytištěné materiály s recepty jídel, která budeme připravovat. Budou nachystány všechny potřebné ingredience i esenciální oleje, které budeme do jídel přidávat. Ozvláštníte vaši běžnou kuchyni a překvapíte sami sebe i ostatní členy rodiny.

Naučíme se, jak používat esenciální oleje pro  pozdvihnutí frekvence jídla a hlavně dosažení výjimečné chuti. Těšíme  se na vás 🙏!

Esenciální oleje a superpotraviny můžeme použít na  léčení různých emocí, strachů a stresu. Zároveň tak můžeme léčit celé tělo u dospělých lidí, dětí i zvířat.

Oleje se používají na kůži i vnitřně a můžeme je  přidávat do jídla i do pití, na dochucení i pro zdraví. Můžeme provonět  naše bydlení, auto nebo práci pomocí difuzéru a tím uzdravovat naši  psychiku, naše tělo i duši.

Esenciální oleje jsou skvělými pomocníky při všech druzích nemocí jako je chřipka, migrény, úzkosti, léčba kůže, zažívání a  orgánů, napadení viry, bakteriemi a parazity.

Zároveň oleje používáme pro lepší myšlení, soustředění, uvolňování, životní rovnováhu a harmonii.

Věříme, že každý začne u sebe a společně uděláme ze světa lepší místo pro život...

Informace o lektorovi/kuchaři: 

Filip Král 

"Mým záměrem je naučit lidi naslouchat svému tělu, cítit,  co potřebuje a dopřát si to. Pečovat o sebe s radostí a lehkostí.  Lidem dostávám do vědomí, že můžeme jíst velmi zdravě a zároveň mít z  každého jídla chuťovou extázi. Uvědomovat si, jak se léčit přírodní  cestou pomocí zdravého jídla, esenciálních olejů a pomocí superpotravin. Věřím,  že čím více lidí bude zdravější, tím bude zdravější i Matka Země a krásnější život na ní.

Vařím tak, aby chutě v jídle byly vyrovnané : slané,  sladké, pálivé, kyselkavé, svěží, křupavé a krémové... což zajistí dokonalý prožitek a naplní naše přání.

Zaměřuji se na zajímavé kuchyně těchto zemí: Thajsko, Indie, Vietnam, Itálie, Amerika, Mexiko, Costa Rica.

Připravuji omáčky všech chutí, saláty, pomazánky, dipy,  posypky, fazolové směsi či směsi z jiných luštěnin dochucené speciálními způsoby. Grilované či smažené tofu, tempeh a jiné veganské speciality. Používám takové způsoby přípravy, které vytvoří jídla, která svět ještě neochutnal."

Program aneb co vše budeme vařit: 

  • hlavní jídlo
  • salát
  • polévka
  • dezert

Velice se na vás těšíme!

Filip Král a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page