top of page

JSME DĚTI HVĚZD - TANEČNÍ VÍKEND S KAKAEM

🌟Jsme děti hvězd 🌟. Taneční víkend s kakaem. Pojď společně s námi zažehnout svoje vnitřní světlo ❣️. Zveme tě k rozpomenutí se, že naší podstatou je být hvězdou 🌅 zde na Zemi.

JSME DĚTI HVĚZD - TANEČNÍ VÍKEND S KAKAEM
JSME DĚTI HVĚZD - TANEČNÍ VÍKEND S KAKAEM

Čas a místo

02. 8. 2024 18:00 – 04. 8. 2024 14:00

Mila, Miloslava a Hynek, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena: Druhá vlna (do 10. 7. 2024): 2 220 Kč Třetí vlna (do 1. 8. 2024): 2 990 Kč Na místě v den konání: 3 330 Kč

Ubytování: 

Přenocování je možné na místě na matraci v sále nebo ve vlastním stanu na zahradě. Cena za 2 noci je 400 Kč za osobu.

Strava:

Výborná vegetariánská strava s láskou připravená od Gabriely Javorské. Cena počínaje páteční večeří a nedělním obědem konče - 1 200 Kč za osobu.

Registrace přes:

https://forms.gle/mmvikGn38t6HCGbF8

Do zprávy pro příjemce prosím napiš své jméno a VS02082024.

Prosíme o včasné přihlášení platbou nevratné zálohy na účet 221286487/0600. 

V případě storna je možné místo sebe poslat náhradníka.

Naše těla jsou složena ze stejných prvků jako hvězdy. Spojuje nás stejný základ, a proto je naší naprostou a skutečnou přirozeností zářit 🌞

Být tím jasným zářivým světlem pro sebe i pro ostatní. Pojď společně s námi zažehnout své vnitřní světlo a zářit stejně jako září hvězdy na obloze.

🌞Pojď být tou změnou, kterou chceš vidět ve světě tady a teď. 🌞Pojď vložit jiskru radosti a vášně do svého života. 🌞Pojď pootevřít dveře všemu tomu, čím doopravdy jsi a vždy jsi byl.

Tanec zažehává radost ze života v každém z nás. Vede nás skrze pohyb a prožitek do naší jedinečnosti, celistvosti a úplnosti. Vede nás domů, zpět do vědomí toho, že jsem naživu a jsem jedinečnou součástí života.

V průběhu víkendu nás čeká několik strukturovaných tanečních cest, které tě postupně krok za krokem povedou ke zdroji tvojí radosti, síly, k vědomí tvojí živosti a zářivosti.

Na této cestě dovnitř, do hloubi tvé bytosti tě bude provázet a podporovat Duch a Energie posvátné medicíny Kakaa. Kakao rezonuje se srdeční čakrou a propojuje člověka se záměrem Duše. Otevírá cestu k hlubokému naslouchání a porozumění svým vnitřním pocitům a následné samovolné změně ve způsobu prožívání života a konání v něm. 🌞🌞 Program je otevřen jak pro muže, tak pro ženy. Pro páry i jednotlivce. Zkušené tanečníky i úplné začátečníky. Vítáni jsou všichni, kdo mají chuť tančit a žít ve větší lehkosti, lásce a radosti.

🌞Hvězdy jsou tady, aby nás inspirovaly, aby nás vedly a aby nám ukázaly, že máme obrovské možnosti!!!

 V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Programem víkendu vás s veškerou láskou a péčí provedou:

🌹Mila Bohunická - lektorka Biodanzy pod supervizí Biodanza školy ČR, pravidelné lekce Biodanzy vede v Hradci Králové a v Litomyšli. Kraniosakrální terapeutka, vášnivá tanečnice, milovnice života, lektorka kurzů prožitkového tance, tantrických jógových cvičení a rituálů pro ženy a také mnoho mnoho dalšího. Tanec je její velká životní láska, způsob, jak se spojit se sebou, s ostatními i s tím, co nás přesahuje. Tanec je pro ni cesta domů. Více na www.spontanea.cz

🌹Miloslava Gabrielová – v životě jsem prošla spoustou seberozvojových technik, vždy jsem si vybrala, co mi vyhovovalo a pak se zas posunula dál. Až Biodanza si vybrala mě a já věděla, že to je to, co chci dělat, tedy kromě práce s dětmi. Jsem především člověk, co si zamiloval tance života - čti Biodanzu. Další informace na www.roztancizivot.cz

🌹Hynek Aramír - poté, co jsem prožil období seberozvojových workshopů, jsem objevil spontánní tanec jako tu nejpřirozenější cestu k uvolnění v těle zamknutých bloků a taky k uvolnění zadržované radosti. Ke zvědomění obojího mi velmi pomohlo propojení s posvátnou rostlinou Xocolatl – čokoláda – kakao, medicínou duše a pocitů. V tanci se pak dostanu hluboko do sebe, dostanu se ke svým radostem i bolestem a v rozdmýchaném ohni taneční vášně oboje sliju do slitiny Života. Další informace na fcb Aramian Cacao

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page