top of page

LETNÍ VĚDOMÁ PÁRTY

BUBENICKÝ KONCERT 🙏 MUZIKOTERAPIE 🙏 TANEČNĚ -POHYBOVÁ TERAPIE 🙏 DĚTSKÝ PROGRAM V MONTESSORI DUCHU 🙏 BOŽSKÉ JÍDLO 🙏 SMOOTHIE BAR 🙏 KAKAO 🙏 KOMUNITA

LETNÍ VĚDOMÁ PÁRTY
LETNÍ VĚDOMÁ PÁRTY

Čas a místo

13. 7. 2024 15:15 – 14. 7. 2024 12:12

Simča, Honza, Ivo, Maki, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Máme před sebou LÉTO  a to se nemůže obejít bez legendární VĚDOMÉ PÁRTY  Je to úžasná akce - párty s rituálním kakaem, Ecstatic Dance, večerním ohněm, přespáním a ranním programem 

Na této LETNÍ VĚDOMÉ PÁRTY máme hned několik novinek, na které se můžete těšit:

SMOOTHIE BAR - MIX čerstvého ovoce a zeleniny, které vás nabije energií do tance a zároveň krásně osvěží. Plné živé vody, minerálů, vitaminů, dužiny, vlákniny, antioxidantů a pektinů - a jenom zlomku cukru 

 BUBENICKÁ SHOW A MUZIKOTERAPIE - v podání jedinečného IVO BATOUŠKA (z kapely JUMPING DRUMS). V první půlce nás IVO rozpálí tak, že na to do konce života nezapomenete. Ne nadarmo byly jeho programy v bývalém centru Inspirace 21 ty nejpopulárnější. No a v druhé půlce zaplujeme do ukotvujících zvuků handpanu, gongu, sundrumu a dalších léčivých nástrojů. Bude to božské.

 DĚTSKÝ PROGRAM - dlouho jste si o něj říkali a konečně je tu. Můžete si naplno užít párty s vědomím, že o vaše ratolesti se starají dvě úžasné tety, které s nimi budou hrát intuitivní hry a zajistí adekvátní program na nádherné zahradě s jezírkem, bazénem a prolézačkami. Obě slečny (Maki Pegi a Kristýnka, mají bohaté zkušenosti s prací v mateřských školách a aplikují respektující přístup v Montessori duchu). Vaši miláčci budou v těch nejlepších rukách.

HARMONOGRAM: 

15:15 - 17:00 PŘÍCHOD, pohoda, zahrada, gril 

17:00 - 18:00 TANEČNÍ DIALOG workshop 

18:00 - 19:00 POHODA, zahrada, gril 

19:00 - 19:45 ÚVODní kruh + rituální KAKAO 

19:45 - 22:00 Drum & Dance + muzikoterapie 

22:00+ pohoda, OHEŇ, sdílení, bašta, kytary

00:00 Večerka ve vnitřních prostorách .

Ranní program v neděli 14. 7. 

9:00 OSHO MEDITACE 

Odchod 

_________________________________________________________ 

CENY: Celá sobota v předprodeji: 750 Kč Celá sobota na místě: 850 Kč Celá sobota + přespání + nedělní ranní program v předprodeji: 1 100 Kč Celá sobota + přespání + nedělní ranní program na místě: 1 200 Kč Nově také cena za sobotní večer (příchod od 19:00) v předprodeji i na místě: 500 Kč, a cena za sobotní večer + přespání + nedělní ranní program: 850 Kč.

VSTUPENKY: https://app.smartemailing.cz/.../661204...

LÁSKY-PLNÉ JÍDLO: Hlavním šéfkuchařech bude tentokrát Honza Vavroš. Připraví vám vege hotdogy s karamelizovanou cibulkou, kari kečupem a opečenými dýňovými semínky a spoustu dalších dobrot včetně veganské zmrzliny (banán, arašídové máslo, máta). Jídlo se platí zvlášť podle vlastního apetitu.

KAKAO: Kakao bude od našeho milovaného šamana Hynka, který se bohužel tentokrát nemůže zúčastnit, ale jeho kakao bude s námi.

PŘESPÁNÍ A RANNÍ PROGRAM: Můžeš spát uvnitř na půjčené matraci (počet je omezený, takže platí pravidlo “kdo dřív přijde, ten dřív na matraci spí”) nebo na zemi ve vlastním spacáku. Můžeš si vybrat místo na zahradě, v sadu, pod širákem, ve stanu nebo dokonce v houpací síti. Pokud plánuješ přespat, zakup si vstupenku na sobotu i neděli, která zahrnuje příspěvek na přespání a ranní program.

DRESSCODE: Tak tady je to plně v tvé režii. Někdo se cítí nejlépe v sexy šatech, někdo v legínách a někdo zase v pyžamu 

ZVÍŘATA: Ačkoliv zvířátka milujeme, prosím neberte je s sebou.

DOPRAVA: Párty se koná v Bedihošti, 20 km od Olomouce. Autem tam dojedeš za 20 minut po rychlostní silnici směrem na Prostějov. Je tam také vlak, který jezdí zhruba každou hodinu. Cesta trvá 34 minut bez přestupu nebo 48 minut s jedním přestupem.

SPOLUJÍZDA: Najdi si v diskuzi parťáka. Chceš svézt na párty nebo nabízíš spolujízdu, pár dní před akcí zakládáme přímo na spolujízdu vlákno v diskuzi.

S SEBOU: Pohodlné oblečení na pohyb, pomůcky na přespání, hrneček nebo misku na kakao a kytaru k ohni. 

Celá párty bude jedinečná, neopakovatelná, plná lásky a otevřených srdcí. Těšíme se na tebe! 

K dispozici vám bude  zahrada s ohništěm, koupacím sudem a jezírkem. Doporučujeme přijet už odpoledne a užít si sluníčka, houpací sítě nebo místního sadu. A samozřejmě nezapomeň na ňamky z grilu! 

Těší se na Tebe Simča, Honzík, Sofinka a Ivo Batoušek  + dětské lektorky: Maki Pegi a Kristýnka  + tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page