top of page

HLASOHRA - LIDSKÝ HLAS JAKO OTISK BYTOSTI V PROSTORU

Díky hlasu můžeme pozorovat, jestli se vnímáme, a jestli v nás energie zdravě proudí. Lidský hlas dokáže informace poskytnout neomylně, stačí se stát citlivým posluchačem. Při Hlasohře se naučíme používat tóny jako způsob vlastní harmonizace. Těšíme se na společnou objevitelskou cestu.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
HLASOHRA - LIDSKÝ HLAS JAKO OTISK BYTOSTI V PROSTORU
HLASOHRA - LIDSKÝ HLAS JAKO OTISK BYTOSTI V PROSTORU

Čas a místo

17. 10. 2021 10:00 – 13:00

Miriam Lípová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Maximální počet účastníků na této akci je 6 osob.

Lidský hlas je čarovný, vnáší do prostoru otisk našeho mentálního rozpoložení v několika různých vrstvách:

1) První vnitřní - často trochu skrytá vrstva, kterou lidský hlas přenáší do prostoru, je bytostná esence, se kterou se jako jedinečný kousek energie vyskytujeme ve vesmíru. 

2) Další vrstvou je dlouhodobý otisk, získaný od všech lidí, se kterými jsme v úzkém i širším kontaktu 

3) Další vrstva je momentální, ukazuje naše aktuální emoční rozpoložení.

Aniž bychom si to uvědomovali, náš život ovlivňuje náš hlas, protože skrze něj vnášíme do prostoru kompletní informaci o sobě. A je jedno, že většina lidí na lidský hlas reaguje nevědomě a neumí si v něm o vás přečíst konkrétní informace. Tak jako tak, zareagujeme všichni na zvuk hlasu.

Informace o lektorce:

"Hlas je něco, co mě baví a reaguji na něj extrémně citlivě od malička. Zkoumám hlas a objevuji jeho zákoutí. Bavím se tím. Čím víc ho pozoruji, tím víc objevuji, jak moc o nás umí prozradit".

Zde můžete ochutnat Miriam Lípovou skrze hlas, ať víte, kdo vás provede světem vašeho hlasu.

😊https://www.youtube.com/channel/UCSm6EtJnSNesDm1KIi2602g

Hlas je zároveň účinným nástrojem, skrze který můžeme vyladit celou svoji bytost (nebo taky rozladit, stačí, když na nás někdo zařve nějakou fajnovou výhružku).

Díky těmhle hrátkám a výuce improvizace na klavír vznikl nápad HLASoHRY. Je to objevitelská cesta, prohlížení si svého já, vydávanými zvuky. Dovedete si představit, prohlížet si vlastní tělo zvukem? 

Miriam při HLASoHŘE kombinuje svoji citlivost na okolní energie a na zvuky s pozorováním vlivu hlasu na tělo. Můžete spolu objevit váš “původní” hlas, pokud ho “nemáte” a budete chtít.

Věnování se zvukům svého hlasu může být otevřením zavřených vrátek ve vašem těle...  Protože dobré je, když to proudí, když to v našem těle zní jako zpěv v chrámu, beztak tam chce dojít každý lidský zvědavec... K sobě. I to se pozná z lidského hlasu, jestli jste právě u sebe.

A jak to probíhá? 

HLASoHRA je určena pro užší kruh lidí a jejím cílem není jen samotná hra s hlasem. Účelem je, abyste se kdykoliv uměli vyladit. Protože - co si budeme povídat, v životě se nestačí jednou se sebou spojit, aby už to drželo, je to proces, který potřebuje opakování.

Nejdřív si o lidském hlase něco řeknete, pak kdokoliv, kdo bude chtít, řekne pár vět, abyste si mohli říct pár vět k jeho hlasu. Společně budete zpívat různé tóny a Miriam vám k tomu nabídne kousek teorie a nakonec … to vám neřekneme abyste se nepolekali 😊... děláme si legraci.

Až se budete rozhodovat, jestli navštívíte HLASoHRU, zkuste si zazpívat a přitom pozorovat, jestli je při jednotlivých tónech vaše tělo úplně uvolněné. Jestli ne, pozorujte, zda při běžném hovoru jste uvolnění a pokud ne, mohla by být HLASoHRA dobrý nápad. Protože ZPĚV dokáže zázraky, když víte, jak na něj.

Cena za hlasohru: 600 Kč

Rezervace místa na workshop:

zde na webu, prosím. Případně napište na mail utulnaduse@seznam.cz

Velice se na vás těšíme!

Radka a Pavel Trampotovi s Miriam Lípovou

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Sdílet událost

bottom of page