top of page

LOONA DANCE

Loona dance je prožitkový taneční koncept, tanec dělohy (lůna) i tancem Luny. Rozvineme vědomé ženství, uvolníme se, očistíme se, odstraníme bloky a rozvineme citlivost a živost v děloze.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
LOONA DANCE
LOONA DANCE

Čas a místo

Čas bude upřesněn

Petra Hatoňová

O události

O čem je Loona Dance? 

Tancem se prolíná vlna menstruačního ženského cyklu - panny, matky, čarodějky a vědmy, čímž dochází k lepšímu pochopení a kultivaci těchto archetypů do běžného života. Během této taneční meditace můžete vnímat, který archetyp je pro vás výzvou, neznámý či dokonce je nesympatický a který naopak máte již v síle, je známý, vítaný anebo jsou pro vás neznámé všechny archetypy. Je to rychlá odpověď, který archetyp je třeba do života více začlenit, abyste se cítily více v rovnováze.

Důležitou součástí je hudba, mluvené slovo, dech, pozornost a jemné bioenergetické či taneční pohyby, které rozproudí tyto energie, a budete mít tak možnost je cítit v těle, prožít, a tím je hluboce poznat. Protože žena je schopna hluboce pochopit prožitkem a tanec je pro ženu nejrychlejším nástrojem sebepoznání.

Náš božský ženský aspekt je dynamický a vyzývající, milující a pečující, čarovný a sexy, kreativní a intuitivní, silný a moudrý - a takové jsme i my, ženy. Pokud zdravě střídáme a dáváme prostor všem archetypům ve svém životě, vzniká zdravé a vyvážené ženství ve všech podobách, které se pozitivně odrážejí nejen v partnerských vztazích.

Informace o lektorce:

Petra je lektorkou prožitkového tance Loona dance. Zvědomuje ženám jejich vnitřní a vnější krásu, ženský potenciál a vlastní esenci skrze tanec a vědomou sebepéči, která otvírá bránu sebelásce.

Na taneční workshop je třeba vzít si s sebou pohodlné šaty (sukni) a karimatku. Nutná je rezervace místa předem. 

Cena: bude upřesněna

Rezervace místa na workshop:

přes rezervační systém webu. Zálohu 300 Kč zašlete prosím na č. účtu 2801830572/2010 a do poznámky napište LOONA DANCE PŘÍSPĚVEK „JMÉNO“

Velice se na vás těšíme!

Petra Hatoňová a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page