top of page

MEDICINE WOMAN DANCE S NÁDECHEM TVOŘIVÉHO BALI

Život je tanec, tvoření je život, pojďme tančit a tvořit společně ❤ Počátek léta svádí k dobrodružství, k prozkoumávání, užívání si.... a tak tě srdečně zveme na prozkoumávání vnitřní krajiny, užívání si vlastní a jedinečné esence a k dobrodužství samotného života.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
MEDICINE WOMAN DANCE S NÁDECHEM TVOŘIVÉHO BALI
MEDICINE WOMAN DANCE S NÁDECHEM TVOŘIVÉHO BALI

Čas a místo

24. 6. 2023 10:00 – 18:00

Petra Hatoňová

O události

Cena: 1 600 Kč

Rezervace místa na workshop:

přes rezervační systém webu. Zálohu 800 Kč zašlete prosím na č. účtu 2801830572/2010 a do poznámky napište WOMAN DANCE PŘÍSPĚVEK „JMÉNO“

Rozhýbeme části, které se odhodlávají či zůstávají skryty, aby byly žity, s vědomým záměrem. Aktivujeme je pomocí tance, pohybu a následným s-tvořením.

Tanec je velmi silná, a přesto laskavá medicína. Přirozený a rychlý nástroj k pochopení a zvědomění svého vlastního příběhu, těla i duše. Medicine woman dance kombinuje taneční koncept Loona dance, taneční medicínu a přítomný okamžik. 

Důležitou součástí je vytvoření bezpečného prostoru, abychom se mohly zcela uvolnit a zažít se v různých svých podobách.

Prožitek a záměr tance uchováme a zvěčníme malbou na dřevěnou masku, kterou vyrobili obyvatelé z ostrova bohů, na Bali.

O čem je Women Medicine Dance? 

Tancem se prolíná vlna menstruačního ženského cyklu - panny, matky, čarodějky a vědmy, čímž dochází k lepšímu pochopení a kultivaci těchto archetypů do běžného života. Během této taneční meditace můžete vnímat, který archetyp je pro vás výzvou, neznámý či dokonce je nesympatický a který naopak máte již v síle, je známý, vítaný anebo jsou pro vás neznámé všechny archetypy. Je to rychlá odpověď, který archetyp je třeba do života více začlenit, abyste se cítily více v rovnováze.

Důležitou součástí je hudba, mluvené slovo, dech, pozornost a jemné bioenergetické či taneční pohyby, které rozproudí tyto energie, a budete mít tak možnost je cítit v těle, prožít, a tím je hluboce poznat. Protože žena je schopna hluboce pochopit prožitkem a tanec je pro ženu nejrychlejším nástrojem sebepoznání.

Náš božský ženský aspekt je dynamický a vyzývající, milující a pečující, čarovný a sexy, kreativní a intuitivní, silný a moudrý - a takové jsme i my, ženy. Pokud zdravě střídáme a dáváme prostor všem archetypům ve svém životě, vzniká zdravé a vyvážené ženství ve všech podobách, které se pozitivně odrážejí nejen v partnerských vztazích.

Informace o lektorce:

Petra je lektorkou prožitkového tance Women Medicine Dance. Zvědomuje ženám jejich vnitřní a vnější krásu, ženský potenciál a vlastní esenci skrze tanec a vědomou sebepéči, která otvírá bránu sebelásce.

Na taneční workshop je třeba vzít si s sebou pohodlné šaty (sukni) a karimatku. Nutná je rezervace místa předem. 

Velice se na vás těšíme!

Petra Hatoňová a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page