top of page

MEDITACE DEVAVANI

Obzvláště hluboká, velmi mocná meditace, která je frekvenčně laděna do dětství. Ideální je provádět ji večer před usnutím. Meditace zvědomuje náš vnitřní dětský svět a podporuje schopnost vyjadřovat se a tvořit. Vzrůstá umění inovace, originality a kreativity.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
MEDITACE DEVAVANI
MEDITACE DEVAVANI

Čas a místo

10. 4. 2022 19:00 – 20:30

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Devavani znamená božský jazyk. Během této meditace se otevíráme božskému hlasu, a stáváme se tak prázdnou nádobou, prázdným kanálem, skrze který může božské promlouvat.

Tato meditace otevírá dětství. V jejím průběhu se mohou objevit zážitky a situace z různých období dětského věku, od batolecího věku až po teenagerovské období. Meditující se na situace postupně rozpomíná a tím dochází k jejich zvědomění a k léčení prožitých dětských traumat.

Meditace přináší klid mysli a relaxaci. Uvolňuje přetíženou mysl formou použití džiberiše - jazyka, který nemá žádný význam z hlediska komunikace, o to větší má však smysl pro navození meditativního stavu. Jde o jazyk, který se velmi blíží jazyku Esence, jazyku bytí. Jazyku, který ještě používají miminka, která jsou ve stavu Esence a plynutí zcela naplno.

“Když promlouvá nevědomí, nezná žádného jazyka. Je to velmi, velmi stará metoda. Pochází ze starého zákona. V těch časech se to nazývalo glossolalia a dodnes je pár církví v Americe, které to používají. Nazývají to "mluvit jazyky." Je to skvělá metoda, jedna z těch, které pronikají hluboko do nevědomí. Začnete s "la, la, la" a pak můžete pokračovat s čímkoli, co vám bude přicházet. Jen během prvního dne to budete vnímat jako trošku obtížné. Když už to jednou přijde, dostanete se do toho, budete vědět, jak na to. Patnáct minut používejte jazyk, který vám přichází a používej to jako jazyk. Vlastně v něm mluvíte. Těchto patnáct minut velmi hluboce uvolní vědomou mysl a pak si prostě lehněte a usněte. Váš spánek bude hlubší. Během několika týdnů budete vnímat hloubku svého spánku a ráno se budete cítit úplně čerstvě.” OSHO: Yoga: The Mystery Beyond Mind #6

Informace o lektorce: Mgr. Radka Trampotová - absolventka lektorského výcviku v OSHO meditacích, lektorka tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně, absolventka výcviku v psychoanalytické psychoterapii u doc. Kocourka. Vede ženy i muže směrem k procítění jejich vlastní spirituality, autenticity, hloubky a sebelásky. Prochází výcvikem ve spirituální a regresní terapii u Ester Davidové.

Na meditaci je třeba vzít si s sebou pohodlné oblečení a karimatku. Nutná je rezervace místa předem. 

Cena: 170 Kč (při zakoupení meditační permanentky na 10 meditací = 150 Kč)

Rezervace místa na workshop:

na tomto webu nebo napište prosím na e-mail utulnaduse@seznam.cz, případně zavolejte na č. 603 295 696. Platba proběhne na místě.

Velice se na vás těším!

RadkaTrampotová

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page