top of page

MEDITACE KUNDALINI CLASSIC

Zážitek, který léčí psychickou zátěž! Jedna ze základních OSHO meditací povýšena na umělecké dílo. Velmi účinná, osvobozující a lidská meditace. Očekávej hlubokou komunikaci se svou duší, místy až mystický zážitek. Uvolňuje Kundalini energii!

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
MEDITACE KUNDALINI CLASSIC
MEDITACE KUNDALINI CLASSIC

Čas a místo

25. 2. 2022 5:55 – 7:10

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Meditace, která Ti pomůže vypustit přebytečné emoce a oprostit se od zbytečných myšlenek. 

Plně se ponoříme do třesení a tance, uvolníme energii z míst, kde je potlačována nebo zablokována. Energie bude proudit a může být transformována do blaženosti a radosti. Nakonec energie vystoupá vertikálně do ticha. Ideální meditace pro oproštění se od starostí a pro získání nadhledu.

Tato verze meditace je opatřena jemnější moderní hudbou, ve které se prolínají barokní rytmy, bubny, swing a chybět nebude ani romance. Naladěno na Evropana.

Lektorka:

Mgr. Radka Trampotová - absolventka lektorského výcviku v OSHO meditacích, lektorka tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně, absolventka výcviku v psychoanalytické psychoterapii u doc. Kocourka. Vede ženy i muže směrem k procítění jejich vlastní spirituality, autenticity, hloubky a sebelásky. Prochází výcvikem ve spirituální a regresní terapii u Ester Davidové.

Na program je třeba vzít si s sebou karimatku, vítáno je pohodlné oblečení, pro ženy jakákoliv sukně. K zapůjčení máme deky, polstářky, bolstery. Před meditací prosím nejezte, nápoje jsou zajištěny. 

Cena: 170 Kč

Rezervace místa na workshop:

na tomto webu. V případě dotazů zavolejte na č. 603 295 696. Platba proběhne na místě.

Velice se na vás těším!

Radka Trampotová

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page