top of page

MEDITACE KUNDALINI CLASSIC

Jedna ze základních OSHO meditací povýšena na umělecké dílo. Velmi účinná, osvobozující a lidská meditace. Očekávej hlubokou komunikaci se svou duší, místy až mystický zážitek. Uvolňuje kundalini energii! Meditace Ti také pomůže vypustit přebytečné emoce a oprostit se od zbytečných myšlenek.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
MEDITACE KUNDALINI CLASSIC
MEDITACE KUNDALINI CLASSIC

Čas a místo

01. 7. 2022 6:30 – 7:45 SELČ

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Plně se ponoříme do třesení a tance, uvolníme energii z míst, kde je potlačována nebo zablokována. Energie bude proudit a může být transformována do blaženosti a radosti. Nakonec energie vystoupá vertikálně do ticha. Ideální meditace pro oproštění se od starostí,uvolnění mysli, načerpání nové energie a radosti.

Tato verze meditace je opatřena jemnější moderní hudbou, ve které se prolínají barokní rytmy, bubny, swing a chybět nebudou ani motivy romance.

Lektorka:

Mgr. Radka Trampotová - Žena, lektorka, terapeutka, průvodkyně. Absolventka výcviku v OSHO meditacích u indického učitele Kabira Bharti. Absolventka celoroční školy tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně. Absolventka několika celoročních tantrických škol zaměřených na práci s dechem, laskavou práci s tělem, milostnou předehru a meditační praktiky podporující božské plynutí. Kvalifikovaná terapeutka a lektorka v oboru regresní terapie. Své dlouhodobé zkušenosti v lektorské praxi zúročuje v tvorbě programů pro Útulnu pro duši a tělo. Vytváří společenství žen a večery s ženskými meditacemi. Ženy, které chtějí hlouběji poznat moudrost své jóni, svou sexualitu, podstatu a spiritualitu, provází uceleným programem Mohendžodáro - tantra jóga pro ženy - Mateřský okruh. Lidem na workshopech poskytuje lidské zázemí  i plnohodnotnou psychoterapeutickou podporu, založenou jak na analytické psychoterapii, tak regresní terapii. Osobnostně ji vystihuje "tah na branku", křehkost i estetičnost a síla slova. Účastníky programů vede směrem k probouzení citlivosti k sobě, sebelásce a vědomému dlouhodobému partnerství.

Na program je třeba vzít si s sebou karimatku, u žen je vítána jakákoliv sukně. K zapůjčení máme deky, polstářky, bolstery. 

Cena meditace: 170 Kč (v rámci předplaceného cyklu Smíšené OSHO meditace - 150 Kč)

Rezervace místa na workshop:

přes tento web, případně napište na e-mail utulnaduse@seznam.cz

Velice se na vás těším!

Radka Trampotová

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page