top of page

MEDITACE MĚSÍČNÍ LŮNO

Nádherná Mohendžodáro meditace Měsíční lůno, jedna z nejženštějších vůbec. V čase ohnivého superúplňku - 26. 5. v 19:30. Naučme se svůj život tvořit ženskou cestou, cestou instinktu, intimity a intuice. Meditace má silný relaxační a terapeutický účinek, je vhodná pro zkvalitnění spánku.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
MEDITACE MĚSÍČNÍ LŮNO
MEDITACE MĚSÍČNÍ LŮNO

Čas a místo

26. 5. 2021 19:30 – 21:00

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Meditace je esencí ženství. Velmi laskavou formou probouzí tři stavy, které žena potřebuje, aby se vyznala v sobě a uměla tvořit svůj svět ženskou cestou.

Je to instinkt, přirozená schopnost a moudrost ženského těla. Tato schopnost souvisí s pudy, ženskou sexualitou a zemitostí. Pokud žena vnímá potřeby svého těla, rozumí svému životu.

Dále je to intuice, která ženě umožňuje se vcítit do všech možných situací, lidí a jevů. Intuice přináší ženě sociální citlivost. Žena dokáže vycítit, co je dobré, co je bezpečné, co je podporuje život.

Intuitivní rozhodnutí jsou moudřejší než rozhodnutí mentální, intelektuální. Intuice pracuje s dosud neznámými fakty. Intuitivní jednání není zatíženo zvyky a minulostí, pravidly. Vypadá, že je bláznivé, ale s novými okolnostmi se ukáže, že je nejmoudřejší.

Třetím stavem je intimita. Intimita je prožitkové poznání. Je to poznání a způsob vnímání, které je zaměřeno na příčiny a nikoliv na důsledky. Na obsah a nikoliv na formu. Na hloubku a nikoliv na povrch. Budování intimity a intimního stavu pomáhá ženě najít sebejistotu. Intimní je skutečné a platné.

Na program je třeba vzít si s sebou karimatku. Pokud je o možné, přijďte v bílém nebo stříbrném oblečení (není podmínkou). Vezměte si krystaly, růženíny nebo jiné kameny. K zapůjčení máme deky, polstářky, bolstery. 

Cena meditace: 150 Kč (v rámci předplaceného cyklu Cesta zářivého ženství - 130 Kč)

Rezervace místa na workshop:

napište prosím na e-mail utulnaduse@seznam.cz nebo zavolejte na  603 295 696

Velice se na vás těšíme!

Radka a Pavel Trampotovi

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Sdílet událost

bottom of page