top of page

MEDITACE NADABRAHMA CLASSIC

Praktikování této meditace je výbornou prevencí proti syndromu vyhoření, stresu a ztráty chuti do života. Nadabrahma otvírá zdroj vnitřní síly a zbavuje strachu ze smrti. Jde o velmi účinnou meditaci. Skrze zvuk a pohyb rukou propojuje meditace naše konfliktní části a přináší naší bytosti harmonii.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
MEDITACE NADABRAHMA CLASSIC
MEDITACE NADABRAHMA CLASSIC

Čas a místo

11. 5. 2022 19:00 – 21:30

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Obleč se do bílé barvy, podpoříme 7. (korunní) čakru na temeni hlavy - centrum probuzeného vědomí, náš kontakt s Univerzem...

Meditace Nadabrahma Classic se také doporučuje jako doplněk k léčení kterékoliv chronické nemoci. Výborná je i pro nastávající maminky. Nadabrahma zvyšuje vědomí člověka a inteligenci jeho těla. Díky  praktikování této meditace začne lépe fungovat vnitřní léčitel a imunitní systém.

Hudba přináší muzikoterapeutické účinky. Živé zpěvy jsou kombinovány s hudebními plochami, které působí na mozek a nervový systém. Všechny využité zvukové techniky zvyšují účinek meditace.

Lektorka:

Mgr. Radka Trampotová - Žena, lektorka, terapeutka, průvodkyně. Absolventka výcviku v OSHO meditacích u indického učitele Kabira Bharti. Absolventka celoroční školy tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně. Absolventka několika celoročních tantrických škol zaměřených na práci s dechem, laskavou práci s tělem, milostnou předehru a meditační praktiky podporující božské plynutí. Své dlouhodobé zkušenosti v lektorské praxi zúročuje v tvorbě programů pro Útulnu pro duši a tělo. Vytváří společenství žen a večery s ženskými meditacemi. Ženy, které chtějí hlouběji poznat moudrost své jóni, svou sexualitu, podstatu a spiritualitu, provází uceleným programem Mohendžodáro - tantra jóga pro ženy - Mateřský okruh. Lidem na workshopech poskytuje lidské zázemí  i plnohodnotnou psychoterapeutickou podporu, založenou jak na analytické psychoterapii, tak regresní terapii. Osobnostně ji vystihuje "tah na branku", křehkost i estetičnost a síla slova. Účastníky programů vede směrem k probouzení citlivosti k sobě, sebelásce a vědomému dlouhodobému partnerství.

Na program je třeba vzít si s sebou karimatku a pohodlné oblečení. K zapůjčení máme deky, polstářky, bolstery. Nápoje (čaj a voda) jsou zajištěny. 

Cena: 170 Kč (pro předplatitelky - 150 Kč)

Rezervace místa na workshop:

na tomto webu. V případě dotazů zavolejte na č. 603 295 696. Platba proběhne na místě.

Velice se na vás těším!

Radka Trampotová

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page