top of page

MEDITACE NADABRAHMA CLASSIC

Praktikování této meditace je výbornou prevencí proti syndromu vyhoření, stresu a ztráty chuti do života. Nadabrahma otvírá zdroj vnitřní síly a zbavuje strachu ze smrti. Jde o velmi účinnou meditaci. Skrze zvuk a pohyb rukou propojuje meditace naše konfliktní části a přináší naší bytosti harmonii.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
MEDITACE NADABRAHMA CLASSIC
MEDITACE NADABRAHMA CLASSIC

Čas a místo

10. 9. 2023 19:00 – 20:30

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena: 220 Kč 

Rezervace místa:

klikni na tlačítko "registrace". V případě dotazů zavolejte na č. 603 295 696. Platba proběhne na místě. 

OSHO tuto meditaci zařazoval pravidelně kdykoliv během dne. Vychází ze starodávné tibetské tradice.

Meditace Nadabrahma Classic se doporučuje jako doplněk k léčení kterékoliv chronické nemoci. Výborná je i pro nastávající maminky. Nadabrahma zvyšuje vědomí člověka a inteligenci jeho těla. Díky praktikování této meditace začne lépe fungovat vnitřní léčitel a imunitní systém.

Hudba přináší muzikoterapeutické účinky. Živé zpěvy jsou kombinovány s hudebními plochami, které působí na mozek a nervový systém. Všechny využité zvukové techniky zvyšují účinek meditace.

Lektorka:

Mgr. Radka Trampotová - Žena, lektorka, terapeutka, průvodkyně. Absolventka výcviku v OSHO meditacích u indického učitele Kabira Bharti. Absolventka celoroční školy tantra jógy pro ženy Mohendžodáro IV. stupně. Certifikovaná Mentorka ženských meditací. Absolventka několika celoročních tantrických škol zaměřených na práci s dechem, laskavou práci s tělem, milostnou předehru a meditační praktiky podporující božské plynutí. Kvalifikovaná terapeutka a lektorka v oboru regresní terapie. Své dlouhodobé zkušenosti v lektorské praxi zúročuje v tvorbě programů pro Útulnu pro duši a tělo. Vytváří společenství žen a večery s ženskými meditacemi. Ženy, které chtějí hlouběji poznat moudrost své jóni, svou sexualitu, podstatu a spiritualitu, provází uceleným programem Mohendžodáro - tantra jóga pro ženy - Mateřský okruh. Lidem na workshopech poskytuje lidské zázemí  i plnohodnotnou psychoterapeutickou podporu, založenou jak na analytické psychoterapii, tak regresní terapii. Osobnostně ji vystihuje "tah na branku", křehkost i estetičnost a síla slova. Účastníky programů vede směrem k probouzení citlivosti k sobě, sebelásce a vědomému dlouhodobému partnerství.

Na program je třeba vzít si s sebou karimatku a pohodlné oblečení. 

K zapůjčení máme deky, polstářky, bolstery. 

Nápoje (čaj a voda) jsou zajištěny. 

Velice se na vás těším!

Radka Trampotová

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page