top of page

MOCNÁ SÍLA LASKAVÉHO DOTEKU

Víkendové setkání pro páry s výukou „umění laskavého doteku“. Toužíte naplnit váš milostný život, harmonizovat láskyplný vztah, poznat tajemství vědomého a zároveň vášnivého doteku, dotknout se vzájemně svého srdce, rozproudit vaši milostnou energii? Přijeďte na náš víkendový workshop pro páry.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
MOCNÁ SÍLA LASKAVÉHO DOTEKU
MOCNÁ SÍLA LASKAVÉHO DOTEKU

Čas a místo

04. 6. 2021 18:00 – 06. 6. 2021 16:00

Daniel, Radka a Pavel, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Milí přátelé,

toužíte naplnit váš milostný život, harmonizovat láskyplný vztah, poznat tajemství vědomého a zároveň vášnivého doteku, dotknout se vzájemně svého srdce, rozproudit vaši milostnou energii?

Přijeďte na náš víkendový workshop pro partnerské páry. Poznáte sami sebe, ukážeme vám způsob, jak najít cestu ke spokojenému intimnímu soužití.

Workshop zahrnuje jak názorné techniky, tak praktické osvojení technik doteků a dalších principů práce se ženskou a mužskou polaritou.

Akce bude probíhat za zvuků léčebných frekvencí muzikoterapeutické hudby. To vše v bezpečném prostředí útulné meditárny.

S sebou: pohodlné oblečení, kvalitní masážní olej, prostěradlo, poznámkový blok a propisku.

Možnost přespání přímo v meditárně - v ceně programu!

Akce začíná v pátek v 18:00 a končí v neděli v 16:00.

Součástí programu jsou tři aktivní meditace.

Jídlo si dovezte vlastní, případně můžeme oběd a večeři zajistit dovážkou.

Po celou dobu bude k dispozici čaj a voda.

Přihlášení účastníci obdrží podrobnější organizační informace.

Cena: 3 900 Kč za pár

Průvodci víkendem:

Daniel Bard Hron - řečník, humanista a praktikant tantry podle kašmírského šivaismu. Od r.  2012 má dokončeno 6 ročníků Intenzivní Tantry v mezinárodní federaci jógy Atman. Absolvent řady tvůrčích workshopů na téma Zážitkové kurzy. Vědomému doteku a posvátné sexualitě se věnuje jako své osobní duchovní cestě. Je obklopen lidmi, kteří jsou experty na dané téma a kteří tvoří celistvou komunitu. Osobně praktikuje sílu Léčivých rukou a realizuje moudrost Tantry tak, že inspiruje k rituálům pro vědomější páry. Rád vám předá celostní pohled, jak integrovat dech, zvuk a dotek ve všedním životě. 

Mgr. Radka Trampotová - absolventka lektorského výcviku v OSHO meditacích, lektorka tantra jógy pro ženy Mohendžodáro, absolventka výcviku v psychoanalytické psychoterapii u doc. Kocourka. V Útulně pro duši a tělo připravuje pravidelné aktivní meditace pro smíšené skupiny, dále se věnuje transformačním ženským aktivitám. Vede lidi směrem k procítění jejich vlastní spirituality, autenticity, hloubky a sebelásky. Prochází výcvikem v regresní a spirituální terapii u Ester Davidové.

Ing. Pavel Trampota - absolvent OSHO meditací u Kabira Bharti, indického učitele se 14letým pobytem v Oshově institutu v Puně. Absolvent projektu Umění milovat u Igora Samotného. Praktikující cvičitel jógy - prochází výcvikem akreditovaným u MŠMT - 200 hodin anatomie, fyzioterapie, praxe, a teorie. Ekonom, absovent řady psychoanalytických seminářů s jungiánským zaměřením. 

Rezervace místa na workshop:

pište prosím na e-mail utulnaduse@seznam.cz + zaplaťte zálohu 1 000 Kč na účet č. 2801830572/2010; do poznámky napište Laskavý dotek „Jméno“

Pro více informací: 603 295 696

Těšíme se na vás

Radka a Pavel Trampotovi

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

Sdílet událost

bottom of page