top of page

NADABRAHMA CLASSIC

Praktikování této meditace je výbornou prevencí proti syndromu vyhoření, stresu a ztráty chuti do života. Nadabrahma otvírá zdroj vnitřní síly a zbavuje strachu ze smrti. Jde o velmi účinnou meditaci. Skrze zvuk a pohyb rukou propojuje meditace naše konfliktní části a přináší naší bytosti harmonii.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
NADABRAHMA CLASSIC
NADABRAHMA CLASSIC

Čas a místo

13. 3. 2022 19:00 – 21:30

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Meditace Nadabrahma Classic se také doporučuje jako doplněk k léčení kterékoliv chronické nemoci. Výborná je i pro nastávající maminky. Nadabrahma zvyšuje vědomí člověka a inteligenci jeho těla. Díky  praktikování této meditace začne lépe fungovat vnitřní léčitel a imunitní systém.

Hudba přináší muzikoterapeutické účinky. Živé zpěvy jsou kombinovány s hudebními plochami, které působí na mozek a nervový systém. Všechny využité zvukové techniky zvyšují účinek meditace.

Lektorka:

Mgr. Radka Trampotová - absolventka lektorského výcviku v OSHO meditacích, lektorka tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně, absolventka výcviku v psychoanalytické psychoterapii u doc. Kocourka. Vede ženy i muže směrem k procítění jejich vlastní spirituality, autenticity, hloubky a sebelásky. Prochází výcvikem ve spirituální a regresní terapii u Ester Davidové.

Na program je třeba vzít si s sebou karimatku a pohodlné oblečení. K zapůjčení máme deky, polstářky, bolstery. Nápoje (čaj a voda) jsou zajištěny. 

Cena: 170 Kč (pro předplatitele - 150 Kč)

Rezervace místa na workshop:

na tomto webu. V případě dotazů zavolejte na č. 603 295 696. Platba proběhne na místě.

Velice se na vás těším!

Radka Trampotová

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page