top of page

NO MIND MEDITATION

Meditace uvolňuje psychické napětí a osvobozuje mysl od přetížení a nadbytečného stresu. Deprogramuje nadbytečné myšlenkové struktury. Je speciálně určena lidem s velkou psychickou zátěží a zodpovědností - ženám na mateřské dovolené, manažerům a řídícím pracovníkům.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
NO MIND MEDITATION
NO MIND MEDITATION

Čas a místo

12. 8. 2022 6:30 – 7:45

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Meditace rozbíjí automatismy, otevírá lidské emoce a podporuje schopnost prožívat. Prožívání je důležité pro aktivní psychický odpočinek a pro schopnost se uvolnit a relaxovat.

Pravidelné a uvolněné praktikování meditace přináší trvalé výsledky v psychice a těle člověka.

Lektorka:

Mgr. Radka Trampotová - Žena, lektorka, terapeutka, průvodkyně. Absolventka výcviku v OSHO meditacích u indického učitele Kabira Bharti. Absolventka celoroční školy tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně a certifikovaného kurzu Mentorky 3. Absolventka několika celoročních tantrických škol zaměřených na práci s dechem, laskavou práci s tělem, milostnou předehru a meditační praktiky různých forem. Kvalifikovaná terapeutka a lektorka v oboru regresní terapie. Své dlouhodobé zkušenosti v lektorské praxi zúročuje v tvorbě programů pro Útulnu pro duši a tělo. Vytváří společenství žen a večery s ženskými meditacemi. Ženy, které chtějí hlouběji poznat moudrost své jóni, svou sexualitu, podstatu a spiritualitu, provází uceleným programem Mohendžodáro - tantra jóga pro ženy - Mateřský okruh. Lidem na workshopech poskytuje lidské zázemí  i plnohodnotnou psychoterapeutickou podporu, založenou jak na analytické psychoterapii, tak regresní terapii. Osobnostně ji vystihuje "tah na branku", křehkost i estetičnost a síla slova. Účastníky programů vede směrem k probouzení citlivosti k sobě, sebelásce a vědomému dlouhodobému partnerství.

Na meditaci je třeba vzít si s sebou pohodlné oblečení a karimatku. Před meditací prosím nejezte, nápoje jsou zajištěny. Meditace není vhodná pro těhotné nebo pro jedince s psychiatrickými problémy. Nutná je rezervace místa předem. 

Cena: 170 Kč

Rezervace místa na workshop:

registrace zde. V případě dotazů zavolejte na č. 603 295 696. Platba proběhne na místě.

Velice se na vás těšíme!

Radka Trampotová

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page