top of page

OSHO MEDITACE KUNDALINI CLASSIC

Jedna ze základních OSHO meditací povýšena na umělecké dílo. Velmi účinná, osvobozující a lidská meditace. Očekávej hlubokou komunikaci se svou duší, místy až mystický zážitek. Uvolňuje kundalini energii! Meditace Ti také pomůže vypustit přebytečné emoce a oprostit se od zbytečných myšlenek.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
OSHO MEDITACE KUNDALINI CLASSIC
OSHO MEDITACE KUNDALINI CLASSIC

Čas a místo

23. 1. 2022 19:00 – 20:30 SEČ

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Plně se ponoříme do třesení a tance, uvolníme energii z míst, kde je potlačována nebo zablokována. Energie bude proudit a může být transformována do blaženosti a radosti. Nakonec energie vystoupá vertikálně do ticha. Ideální meditace pro oproštění se od starostí na konci dne.

Tato verze meditace je opatřena jemnější moderní hudbou, ve které se prolínají barokní rytmy, bubny, swing a chybět nebude ani romance.

Lektorka:

Mgr. Radka Trampotová - absolventka lektorského výcviku v OSHO meditacích, lektorka tantra jógy pro ženy Mohendžodáro, absolventka výcviku v psychoanalytické psychoterapii u doc. Kocourka. Vede ženy i muže směrem k procítění jejich vlastní spirituality, autenticity, hloubky a sebelásky. Prochází výcvikem v regresní terapii u Ester Davidové.

Na program je třeba vzít si s sebou karimatku, u žen je vítána jakákoliv sukně, u mužů volné oblečení. K zapůjčení máme deky, polstářky, bolstery. 

Cena meditace: 130 Kč (v rámci předplaceného cyklu - 110 Kč)

Rezervace místa na workshop:

přes tento web, případně napište na e-mail utulnaduse@seznam.cz

Velice se na vás těším!

Radka Trampotová

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page