top of page

OTEVŘENÍ HLASU, MEDITACE HLASEM

Zcela prožitkový kurz! Chceš se zbavit stresu? Plánuješ rozšířit své vnitřní prostory, naučit se nové jednouché způsoby zpěvu? Chceš umět meditovat hlasem?

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
 OTEVŘENÍ HLASU, MEDITACE HLASEM
 OTEVŘENÍ HLASU, MEDITACE HLASEM

Čas a místo

26. 10. 2021 18:00 SELČ – 27. 10. 2021 20:30 SELČ

Daniel Bard Hron, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Přijď na 3 relaxační večery zaměřené na meditaci hlasem a hrdelní zpěv. 

Termíny:  

5. 10. 2021

26. 10. 2021

16. 11. 2021

Lidský hlas je nejlepším prostředkem posílení těla, hrdla i mysli. Přijď si otevřít hrdlo a rozeznít se v posvátných tónech šamanské hudby.

Alikvotní a hrdlení zpěv navazuje na tradici Tibetu, Indie a Mongolské provincie Tuva. Vypadá to takto: https://www.youtube.com/watch?v=osooxi5xBdQ  Naučíme se naprosté základy léčivého zpěvu Přičichneme k exotice Zjistíme více o svém vnitřním světě a rozšíříme si vnitřní obzory.  

Program: 10 min kruh sdílení uděláme si hlasovou rozcvička - aktivizéry -  music welness - zpívání tónu s doprovodem meditační hudby  ómování, ve kterém se vyladíme  Zjistíš, které  hlásky z manter vylazují které orgány.  Přínosy: odhalíš hloubku a zdroj svého hlasu odbouráš stres a naučíš se zpívat táhlé tóny jako tibetská mísa Propojíš se se svým tělem, posílíš bránici  Synchronizuješ pravou a levou hemisféru Porazíš blok, že jsi zapomněl zpívat  Budeš odcházet v klidu, s hlavou prázdnou a rezonující :_)

Součástí programu je i malování hlasem - vizualizace toho co zpíváš.

 LÍBÍ SE TI TO? Vezmi s sebou lidi - za dalšího přívedeného člena máš slevu 100czk. 

Součástí každého večera (160 - 180 minut) bude:

 1. kruh sdílení  2. hravé způsoby rozcvičení a naladění svého hlasu  3. léčivý aumovací kruh a techniky alikvótního zpěvu  4. aktivní muzikoterapie a džem s pohybem, bubny, zpěvem

   Na tomto kurzu používáme speciální techniku malování hlasem, která Ti ukáže frekvence, tón i barvu Tvého hlasu.   Nauč se malovat hlasem pomocí softwaru Sygyt! 

 A jako bonus se dozvíš:  - o posvátných a rituálních principech hudby  - jak napodobit zvuky přírody  - jak aumování a alikvóty cvičit doma    Účast je žádoucí postupně na všech 3 lekcích, techniky hrdelního zpěvu budou postupně navazovat. 

Celková cena: 

1 500 Kč

Jednotlivé setkání: 500 Kč

Kdo Tě povede?

Zkušený lektor, řečník a hlasový kouč Daniel Bard Hron - bývalý Mistr Přípitků v mezinárodní organizaci Toastmasters, který metodou Otevření hlasu učí na ose Olomouc - Brno – Praha. Hlasový trenér v oblasti výuky alikvotních tónů a mongolského zpěvu.

Rezervace místa na workshop:

přes rezervační systém webu, děkujeme!

V případě dotazů prosím volejte na 603 295 696.

Jako vždy se na vás těšíme!

Radka a Pavel Trampotovi a Daniel Bard Hron

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Sdílet událost

bottom of page