top of page

PŘÁTELSKÝ SLUNOVRAT S BUBNOVÁNÍM

Bubnování proběhne u ohně v prostorách vzrostlé a rozkvetlé zahrady. Přijďte s námi oslavit svátek letního slunovratu, nejdelšího a nejsilnějšího dne roku! Oslava plnosti a rozpuku. Oslava slunce a vrcholného období jeho vlády, oslava bohyně Mokoš a boha Peruna. Svátek vláhy, tepla a plodnosti...

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
PŘÁTELSKÝ SLUNOVRAT S BUBNOVÁNÍM
PŘÁTELSKÝ SLUNOVRAT S BUBNOVÁNÍM

Čas a místo

21. 6. 2023 18:00 – 20:30

Radka a Pavel Trampotovi, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ.

Rezervace místa na slunovrat: 

klikni na "rezervace" na tomto webu

Oslavu slunovratu plánujeme uskutečnit venku. Pokud bude pršet a déšť bude neúnosný, přesuneme se do meditárny.

Budeme bubnovat, bubnovat a zase bubnovat. Zazpíváme si! Budeme deklamovat, budeme improvizovat. Necháme vyniknout naši nejbazálnější esenci formou zvuku, a to využitím jednoduchých vokálů. Tím vším se budeme léčit, vibrace bubnu nás navede na správnou cestu, hlas podnítí naši vnitřní léčivou vibraci.

Budeme i tančit. 

Využijeme léčivou sílu bubnu pro vzájemné ozdravení ve dvojicích.

Letní slunovrat je oslavou ohně, oslavou vody, oslavou zeleně! 

Načerpáme životní sílu a sílu slunce.

Uděláme uličku lásky jako výraz poděkování. Poděkování životu.

Připomeneme si plodivou sílu tohoto svátku.

STANOVÍME SI ZÁMĚR - aneb co zaseješ, to i sklidíš...

Sňatek ohně a vody - spojení bratra a sestry.

Povíme si o bylinkách spojených s letním slunovratem. 

S sebou: 

vezměte si s sebou krystaly, šamanský buben nebo jakýkoliv jiný rytmický hudební nástroj. 

Kdo Tě povede?

Ing. Pavel Trampota - ekonom, absolvent jungiánských psychoanalytických seminářů. Absolvent několika celoročních tantrických škol zaměřených na práci s dechem, laskavou práci s tělem, milostnou předehru. Absolvent instruktorského kurzu jógy akreditovaného u MŠMT v délce 200 hodin. V Útulně pro duši a tělo vede zvědomovací a meditační lekce jógy zaměřené  na správné držení těla a bdělou pozornost. Nerad o sobě píše a nejraději by byl „paní Kolombová“. Má silně racionální pohled na věci a svět a je často - jak sám  říká - „v hlavě“. A právě proto  se rozumově rozhodl, že je potřeba na sobě pracovat i jinak. Cestou jsou mu meditace a jógová cvičení, transformační práce s dechem a rozvoj vědomého konání. Jeho velkým darem je schopnost napojit se v určitých situacích na léčivý a nekonečný božský proud, a mít tak přístup ke starodávné moudrosti a znalostem.

Mgr. Radka Trampotová - Žena, lektorka, terapeutka, průvodkyně. Absolventka výcviku v OSHO meditacích u indického učitele Kabira Bharti. Absolventka celoroční školy tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně u Igora Samotného. Absolventka několika celoročních tantrických škol zaměřených na práci s dechem, laskavou práci s tělem, milostnou předehru a meditační praktiky podporující božské plynutí. Kvalifikovaná terapeutka a lektorka v oboru regresní terapie. Své dlouhodobé zkušenosti v lektorské praxi zúročuje v tvorbě programů pro Útulnu pro duši a tělo. Vytváří společenství žen a večery s ženskými meditacemi. Ženy, které chtějí hlouběji poznat moudrost své jóni, svou sexualitu, podstatu a spiritualitu, provází uceleným programem Mohendžodáro - tantra jóga pro ženy - Mateřský okruh. Lidem na workshopech poskytuje lidské zázemí  i plnohodnotnou psychoterapeutickou podporu, založenou jak na analytické psychoterapii, tak regresní terapii. Osobnostně ji vystihuje "tah na branku", křehkost i estetičnost a síla slova. Účastníky programů vede směrem k probouzení citlivosti k sobě, sebelásce a vědomému dlouhodobému partnerství.

"To, co bylo vytvořeno v lásce, může žít pouze v lásce".

Jako vždy se na vás těšíme!

Radka a Pavel Trampotovi

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page