top of page

ŠAMANSKÉ BUBNOVÁNÍ

Další bubnování s Luckou Tomkovou je připraveno! Čeká nás 2,5 hodiny bubnování, nové zážitky, nové vjemy, vydáme se na další a tentokrát ještě delší šamanskou cestu!

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ŠAMANSKÉ BUBNOVÁNÍ
ŠAMANSKÉ BUBNOVÁNÍ

Čas a místo

11. 10. 2021 18:00 – 20:30

Lucie Tomková (dříve Čapková), Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Pojďme se naučit dovedně šířit blahodárný zvuk šamanských bubnů. Pojďme si dopřát radost z aktivní hry. Pojďme kreativně společně s dalšími lidmi utvářet vlastní hudbu, vlastní rytmy, jedinečné okamžiky, které jsou  spojené s tímto procesem. Pojďme se naplnit klidnou, zemitou a velmi léčivou energií.

Nebojme se, že nebudeme umět držet rytmus. Jsme jedineční! Rytmus je v každém člověku, kterému tepe srdce a Lucie je výborná lektorka.

Informace o lektorce: Lucie je muzikoterapeutka a průvodkyně při výrobě šamanských bubnů a výuce hry na tyto a další hudební nástroje. Tvoří také zážitkové hudební programy pro děti i dospělé. Zpěvem a hudbou vytváří jedinečnou krajinu zvuku v přítomném okamžiku.

Na program je třeba vzít si s sebou vlastní šamanský buben. Pokud jej ještě nemáte, můžeme vám šamanský buben zapůjčit. Nutná je rezervace bubnu předem. Další výroba šamanských bubnů proběhne v Útulně pro duši a tělo 21. 8. 2021.

Cena workshopu: 300 Kč

Rezervace místa na workshop:

napište prosím na e-mail utulnaduse@seznam.cz nebo zavolejte na č. 603 295 696. Platba proběhne na místě.

Velice se na vás těšíme!

Radka a Pavel Trampotovi

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Sdílet událost

bottom of page