top of page

SÍLA MEDITANCE

PRO KOHO? PRO TEBE! Pokud máš rád/a hudbu/zvuky, pokud máš rád/a intuitivní pohyb/tanec, pokud máš rád/a meditaci (ať už je jakákoli), pokud máš rád/a energii skupiny podobně naladěných lidí, pokud rád/a prožíváš svůj život naplno, pokud se chceš/toužíš se sebou ještě víc propojit, víc se vnímat.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
SÍLA MEDITANCE
SÍLA MEDITANCE

Čas a místo

Čas bude upřesněn

Jirka Karbula, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena: 450 Kč

Rezervace místa na workshop:

přes rezervační systém webu. Zašli prosím zálohu 200 Kč na č. účtu 2801830572/2010 a do poznámky napiš MEDITANCE PŘÍSPĚVEK „JMÉNO“. Tím bude tvoje místo rezervováno.

Bezpečný a přátelský prostor čeká i na tebe,

pokud jsi nesmělý/á, stydíš nebo ostýcháš, pokud tě volá energie skupiny, ale zatím ses neodvážil/a, pokud máš nějaké trápení, problém, nesnáze…, pokud si nejsi jistý/á svým tělem, tancem, meditací, životem

MEDITANCE

„Zvukyzemě v tělevědomí“

Společně tvoříme bezpečný prostor pro nekompromisní ponor do nádhery života. Necháme zmizet hranice mezi meditací a tancem, hranice mezi časem, meditací, tancem, hudbou, zvukem, tichem, tebou, mnou…

Mimo jiné — zpomalíme, ztišíme se, zastavíme se. Tak, abychom v zázraku pomalosti, znásobili své vnímání a oživili v sobě přirozený způsob komunikace se svým tělem, srdcem, duší.

Díky propojení se sebou a aktivací toho živého v nás, přichází ve velké hojnosti plně prožitá a vyživující radost, štěstí, silné emoce…

S minimální snahou/úsilím/prací na sobě je možné pocítit maximální uvolnění v těle, v mysli, v životě.

Dopřejeme si léčivou sílu ticha, hudby, zvuků, meditace, spolubytí.

Lektor:

Naslouchající, pozorující, intuitivní, otevřený, chybující, tázající, silný i jemný, milující.  S vděčností a důvěrou nechává život v sobě tvořit… A tak se děje i to, že skrze něj vznikají individuální a skupinové akce zaměřené na laskavé a všímavé sebepoznávání, zpřítomnění a prožívání krásy jednoduchosti a nádhery daru života ve všech jeho barvách a odstínech.

Co s sebou?

Není potřeba si brát nic speciálního, určitě se hodí pohodné oblečení. Taky si můžeš vzít karimatku/jógamatku na sezení, ležení, meditaci. Prosím, přijď nejpozději 15 minut předem, ať můžeme začít včas, děkujeme.

Těšíme se na vás!

Jirka a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page