top of page

SOLFEGGIO FREKVENČNÍ LÁZNĚ

Solfeggio tóny přinášejí hluboké uvolnění a odpočinek, povznášejí tělo i ducha. Pronikají do hlubin podvědomí a silně podporují léčení a transformaci. Ladí nás do vibrací okamžiku našeho stvoření. Zazní 2 světově unikátní nástroje.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
SOLFEGGIO FREKVENČNÍ LÁZNĚ
SOLFEGGIO FREKVENČNÍ LÁZNĚ

Čas a místo

22. 3. 2024 18:00 – 20:00

Petr Makeš, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena: 582 Kč 

Rezervace místa na workshop:

registrace zde. V případě dotazů zavolejte na č. 603 295 696. 

Zálohu ve výši 300 Kč prosím zaplaťte ihned po registraci, a to na č. účtu 2801830572/2010. Do poznámky k platbě napište SOLFEGGIO FREKVENCE PŘÍSPĚVEK „JMÉNO“. Doplatek proběhne na místě.

Zmínky o Solfeggio frekvencích sahají do hluboké minulosti, kdy byly součástí gregoriánských chorálů zpívaných především v gotických katedrálách.

Co všechno budete moci procítit?

Uslyšíte dva jedinečné terapeutické vibrafony Tóny života, které obsahují celkem 18 Solfeggio frekvencí:

🎶 První vibrafon a jeho tóny jsme nazvali POZEMSKÝMI. Podporují naše fyzické tělo, biopole, čakry a pomáhají nám pracovat s našimi emocemi. 

🎶 Zazní také naprostá novinka - vibrafon druhých devíti Solfeggio frekvencí, které podporují především Ducha člověka. Tyto frekvence jsme nazvali NEBESKÝMI.

Kromě Solfeggio frekvencí uslyšíte i terapeutický hluboký "gong" pro propojení se zemí a ladící především první a druhou čakru.

Jak to celé probíhá?

Pro optimální relaxaci a harmonizační působení tónů ležíte při poslechu na karimatce, přikryti dekou. Necháte se unášet harmonizujícím zvukem a v hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne, vnímáte pouze své tělo.

Vezměte si podložku na ležení a polštářek, deku Vám půjčíme. Můžete si s sebou vzít k navibrování vodu ve skleněné láhvi a kamenné přívěsky.

Lektor:

Petr Makeš

"Přes dvacet let jsem se věnoval návrhům zdravého bydlení a vlivu vibrace prostoru na nás. To mě přivedlo i k vibracím zvuku a objevil jsem sílu Solfeggio frekvencí. Nyní hraji na jedinečné vibrafony Solfeggio tónů života a mám radost, když si lidé při hraní nejen odpočinou a hluboce se uvolní, ale zejména ozdravují a harmonizují své tělo tím, že se nechají unášet frekvencemi."

Druhou radost mi nyní dělají návrhy a výroba harmonických stolů v křivkách zlatého řezu, v provedení masivního dřeva a vykládané drahými kameny.

Hledám cesty jak naladit sebe i ostatní. :-)

www.Zdravy-Domov.cz

Moc se na vás těšíme.

Petr a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page