top of page

SPONTÁNNÍ TANEC 5 ŽIVLŮ

V 10 minutové úvodní meditaci se na malý okamžik staň VESMÍREM. Poté se rozplyň v tanci. Staň se TANCEM. Vyjádři sebe sama ve směru zevnitř ven. Vychutnej si esenci svého těla v pohybu v 5 přírodních živlech.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
SPONTÁNNÍ TANEC 5 ŽIVLŮ
SPONTÁNNÍ TANEC 5 ŽIVLŮ

Čas a místo

19. 3. 2022 19:00 – 20:30

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena akce: 200 Kč

Cena akce pro předplatitele docházkových meditací: 150 Kč

5 základních živlů:

1. Země - poznej svoji vnitřní pravdu, buď plynulá/ý ve svém těle. Důvěřuj svým nohám, nesou tě, kam mají. Ohebnost, pružnost, odevzdanost.

2. Oheň - mužská síla, 1. čakra, bubny, transparentně vyjádři své srdce. Bojovník. Napojený a bez emoce strachu. Stacatto je vždy branou k srdci.

3. Voda - naprosté uvolnění - hlava, čelist, ramena, tělo, nohy. Plná přítomnost. Hluboký kontakt se svým podvědomím. No mind. Katarze. Vstup do neznáma, přehršle energie, která musí být ventilována.

4. Vzduch - reprezentuje ji lehkost. Jsme v plné síle, důstojní, noblesní, krásní. Duchovní taneční znovuzrození. Opouštíme katarzní stav směrem k integritě.

5.  Éter- pohybujeme se pomalým pohybem, společným magickým tancem obou sil - jin a jang.  Ztělesníme minulost, přítomnost i buducnost. Stále se pohybujeme - vnitřně i vně. Nakonec vsedě ztišíme svoji mysl a propojíme se se svým vyšším Já.

Lektorka:

Mgr. Radka Trampotová - absolventka lektorského výcviku v OSHO meditacích u indického učitele Kabira Bharti, lektorka tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně, absolventka výcviku v psychoanalytické psychoterapii u doc. Kocourka. Vede ženy i muže směrem k procítění jejich vlastní spirituality, autenticity, hloubky a sebelásky skrze pohyb, skrze tanec, skrze práci s tělem. Prochází výcvikem v regresní a spirituální terapii u Ester Davidové.

Na program je třeba vzít si s sebou pohodlné oblečení. Pro relaxaci a gongovou meditaci máme k zapůjčení deky, polstářky, bolstery. 

Rezervace místa na workshop:

přes tento web, případně napište na e-mail utulnaduse@seznam.cz

Velice se na vás těšíme!

Radka a Pavel Trampotovi

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page