top of page

TANEČNÍ MEDITACE

Milé ženy, milí muži, pojďme se rozplynout v tanci. Staňme se TANCEM. Vyjádřeme sebe sama ve směru zevnitř ven. Vychutnejme si esenci svého těla v meditačním pohybu 5 přírodních živlů.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
TANEČNÍ MEDITACE
TANEČNÍ MEDITACE

Čas a místo

Čas bude upřesněn

Jitka Herzánová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena akce: 400 Kč

5 základních živlů:

1. Země - poznej svoji vnitřní pravdu, buď plynulá/ý ve svém těle. Důvěřuj svým nohám, nesou tě, kam mají. Ohebnost, pružnost, odevzdanost.

2. Oheň - mužská síla, 1. čakra, bubny, transparentně vyjádři své srdce. Bojovník. Napojený a bez emoce strachu. Stacatto je vždy branou k srdci.

3. Voda - naprosté uvolnění - hlava, čelist, ramena, tělo, nohy. Plná přítomnost. Hluboký kontakt se svým podvědomím. No mind. Katarze. Vstup do neznáma, přehršle energie, která musí být ventilována.

4. Vzduch - reprezentuje ji lehkost. Jsme v plné síle, důstojní, noblesní, krásní. Duchovní taneční znovuzrození. Opouštíme katarzní stav směrem k integritě.

5.  Éter- pohybujeme se pomalým pohybem, společným magickým tancem obou sil - jin a jang.  Ztělesníme minulost, přítomnost i buducnost. Stále se pohybujeme - vnitřně i vně. Nakonec vsedě ztišíme svoji mysl a propojíme se se svým vyšším Já.

Lektorka:

Jitka Herzánová

Tancuje už od útlého věku, kdy se věnovala baletu.  V roce 2012 se poprvé účastnila taneční pohybové meditace a zcela jí propadla. Od té doby tancovala s mnoha učiteli a vyzkoušela různé styly meditační taneční praxe. Rovněž absolvovala čtyřletý psychoterapeutický výcvik v PCA terapii zaměřené na psychiku člověka. Nyní je ve výcviku na Space Holdera 5R a účastní se workshopů vedených učiteli z celého světa.

"Tanec je pro mne způsob, jak se spojit se svou duší a propojit se s druhými na hluboké úrovni".

Na program je třeba vzít si s sebou pohodlné oblečení. K zapůjčení deky, polstářky, bolstery. 

Rezervace místa na workshop:

přes tento web, případně napište na e-mail utulnaduse@seznam.cz

Velice se na vás těšíme!

Jitka a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page