top of page

TANEČNÍ MEDITACE NATARAJ

OSHO Nataraj je meditace v tanci sjednocující všechny naše vnitřní protiklady. Zůstane v nás jen uvolněná pozornost. Hodinová meditace, kde prožiješ extatický tanec, relaxaci a oslavný tanec.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
TANEČNÍ MEDITACE NATARAJ
TANEČNÍ MEDITACE NATARAJ

Čas a místo

11. 7. 2022 6:30 – 7:45 SELČ

Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

"Zapomeňte na sebe, na ego tanečníka a staňte se tancem. Meditujte. Tancujte tak naplno, že zapomenete, že jste to Vy, kdo tancuje, stanete se tancem. Protiklady zmizí a nastane meditace."  

“Pokud oddělení přetrvává, pak je to cvičení: dobré, zdravé, ale nemůžeme říct, že duchovní. Je to jen jednoduchý tanec. Tanec je dobrý sám o sobě. Cítíte se po něm živí, mladí. Ale to ještě není meditace. Tanečník musí zmizet, až zůstane jen tanec… Nestůjte opodál, nepozorujte. Účastněte se!” 

„A buďte hraví. Pamatujte si vždycky slovo „hraví“ – je to jedno z mých základních slov.“ 

-OSHO-

Lektorka:

Mgr. Radka Trampotová - Žena, lektorka, terapeutka, průvodkyně. Absolventka výcviku v OSHO meditacích u indického učitele Kabira Bharti. Absolventka celoroční školy tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně. Absolventka několika celoročních tantrických škol zaměřených na práci s dechem, laskavou práci s tělem, milostnou předehru a meditační praktiky podporující božské plynutí. Kvalifikovaná terapeutka a lektorka v oboru regresní terapie. Své dlouhodobé zkušenosti v lektorské praxi zúročuje v tvorbě programů pro Útulnu pro duši a tělo. Vytváří společenství žen a večery s ženskými meditacemi. Ženy, které chtějí hlouběji poznat moudrost své jóni, svou sexualitu, podstatu a spiritualitu, provází uceleným programem Mohendžodáro - tantra jóga pro ženy - Mateřský okruh. Lidem na workshopech poskytuje lidské zázemí  i plnohodnotnou psychoterapeutickou podporu, založenou jak na analytické psychoterapii, tak regresní terapii. Osobnostně ji vystihuje "tah na branku", křehkost i estetičnost a síla slova. Účastníky programů vede směrem k probouzení citlivosti k sobě, sebelásce a vědomému dlouhodobému partnerství.

Na program je třeba vzít si s sebou karimatku, je vítána jakákoliv sukně. K zapůjčení máme deky, polstářky, bolstery. 

Cena meditace: 170 Kč (v rámci předplaceného cyklu meditací 150 Kč)

Rezervace místa na workshop:

přes tento web, případně napište na e-mail utulnaduse@seznam.cz

Už se na vás moc těším!

Radka Trampotová

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page