top of page

TANEČNÍ MEDITACE S VIBRACEMI KŘIŠŤÁLOVÝCH MÍS

Přátelé, pojďme se rozplynout v tanci. Vyjádřeme sebe sama. Vychutnejme si esenci svého těla v meditačním pohybu 5 přírodních živlů... To vše se sjednotí s tóny a vibracemi křišťálových mís. Tóny navibrují buňky na všech úrovních bytí jak tělesně, tak i duševně. Propojme a ozdravme svoji energii.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
TANEČNÍ MEDITACE  S VIBRACEMI KŘIŠŤÁLOVÝCH MÍS
TANEČNÍ MEDITACE  S VIBRACEMI KŘIŠŤÁLOVÝCH MÍS

Čas a místo

04. 12. 2022 9:30 – 16:00 SEČ

Jiřinka Vašinová, Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena akce: 1 300 Kč

Rezervace místa na workshop:

přes tento web.

Zálohu 500 Kč zaplať prosím ihned po přihlášení na č. účtu: 2801830572/2010 a do poznámky napiš KŘIŠŤÁLOVÝ TANEC PŘÍSPĚVEK "JMÉNO".

Co nás čeká?

Prostřednictvím křišťálových mís se otevřeme hlubokým i vysokým tónům, které se rozezvučí s rezonancí jim vlastní. 

Spontánní živlový tanec  - dopoledne

Křišťálové meditace - odpoledne

Propojení energií

Projdi záclonou do nové éry lidstva. 

Otevírají se v Tobě částečky propojené s duší a rodem. Přicházejí impulsy, přichází láskyplné tvoření.

Naplň se po okraj a vykroč vstříc Novému. Tomu, co tu ještě nebylo.

Tvoř a záři... s láskou.

5 základních živlů:

1. Země - poznej svoji vnitřní pravdu, buď plynulá/ý ve svém těle. Důvěřuj svým nohám, nesou tě, kam mají. Ohebnost, pružnost, odevzdanost.

2. Oheň - mužská síla, 1. čakra, bubny, transparentně vyjádři své srdce. Bojovník. Napojený a bez emoce strachu. Stacatto je vždy branou k srdci.

3. Voda - naprosté uvolnění - hlava, čelist, ramena, tělo, nohy. Plná přítomnost. Hluboký kontakt se svým podvědomím. No mind. Katarze. Vstup do neznáma, přehršle energie, která musí být ventilována.

4. Vzduch - reprezentuje ji lehkost. Jsme v plné síle, důstojní, noblesní, krásní. Duchovní taneční znovuzrození. Opouštíme katarzní stav směrem k integritě.

5.  Éter- pohybujeme se pomalým pohybem, společným magickým tancem obou sil - jin a jang.  Ztělesníme minulost, přítomnost i buducnost. Stále se pohybujeme - vnitřně i vně. Nakonec vsedě ztišíme svoji mysl a propojíme se se svým vyšším Já.

Lektorky:

Jiřinka Solvana Vašinová je léčitelka, bylinkářka, povídá si s přírodními bytostmi a také hraje 8 let na křišťálové mísy.

"Jak jsem ke křišťálovým mísám přišla? Zúčastnila jsem se koncertu na křišťálové mísy, hráli tam 3 muzikanti. Pak 14 večerů si moje tělo vibrovalo celou noc... A tak jsem poslechla hlas srdce a objednala celou sadu 13 mís, které jsou naladěné na mne."

Radka Trampotová je absolventka lektorského výcviku v OSHO meditacích u indického učitele Kabira Bharti, lektorka tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně, certifikovaná Mentorka ženských meditací. Kvalifikovaná regresní terapeutka. Ženy i muže vede směrem k procítění jejich vlastní spirituality, autenticity, hloubky a sebelásky skrze rozpomínání se na uplynulé zkušenosti, skrze pohyb, skrze tanec, skrze práci s tělem. Vše vede ke stejnému cíli. Být silná/ý ve svém středu, umět centrovat energii, být sebevědomá/ý, respektovat své hranice, být svobodn/ý, zdravá/ý a šťastná/ý.

Na program je třeba vzít si s sebou pohodlné oblečení, ženy sukni. K zapůjčení máme deky, polstářky, bolstery, karimatky. 

Velice se na vás těšíme!

Jiřinka a Radka

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page