top of page

TO NEJLEPŠÍ! Výcvik koučů a terapeutů

TO NEJLEPŠÍ! – CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK KOUČŮ A TERAPEUTŮ 6měsíční trénink pro život a vzestup vašeho vědomí TVOŘÍME NOVÝ SVĚT! Spirituální a regresní terapie Dr. Briana L. Weisse – koučink – NLP – tvorba reality

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
TO NEJLEPŠÍ! Výcvik koučů a terapeutů
TO NEJLEPŠÍ! Výcvik koučů a terapeutů

Čas a místo

08. 8. 2021 13:07 – 02. 2. 2022 19:07

Bea Kaur Mráčková, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Drazí přátelé!

v našich prostorách proběhne Výcvik koučů a terapeutů pod vedením Bey Kaur Mráčkové, certifikované terapeutky Dr. Briana L. Weisse v psychospirituální a regresní terapii do minulých životů.

Zaposlouchejte se do jejích slov:

"Zvu vás do dlouhodobého programu osobní i profesní změny. Bůh říká, že už je čas předávat, co jsem se sama naučila a co praktikuji s klienty i ve svém životě a vím, že funguje. Tento program má dvě roviny - je to cesta osobní proměny a zároveň se naučíte rozsáhlý systém vzestupu vědomí postavený na nejlepších metodách koučování, NLP, karmického uzdravení, regeresní a spirituální terapii a dalších směrech. Celý program je „tréninkem pro život a pro vzestup vašeho vědomí“.  Je otevřen každému. Může skutečně "pouze" sloužit pro vaší osobní transformaci a změnu ve vašem rodinném systému, protože vím, že všechny tyto metody budou v budoucnosti běžnými dovednostmi každého člověka. Naučíte se měnit svou vnitřní realitu a tím změníte svůj vnější život. Tady a teď tvoříme NOVÝ SVĚT skrze vzestup našeho vědomí. Jdeme první, abychom ukázali cestu ostatním svým vlastním příkladem a životem postaveným na LÁSCE A VĚDOMÍ OTEVŘENÉHO SRDCE. Necháváme v sobě zrodit NOVÉHO ČLOVĚKA a tato změna se promítne do všech úrovní našeho bytí - fyzické až na úroveň DNA, duchovní, emoční i mentální.

Je to cesta osobní proměny, nalezení sebe sama, porozumění sobě sama, odemknutí potenciálu, otevření osobních a duchovních darů, osobní vize, osobního poslání. Odblokujete si karmické, mentální, emoční, energetické a fyziologické bloky a sami se naučíte tyto techniky používat. Vše je postaveno na vaší vlastní zkušenosti a další aplikaci ve vašem směru, kterým se vydáte. Můžete být kouč, terapeut, průvodce v přírodě, … a nebo nemusíte. Všechny techniky dokážete modifikovat tak, aby byly plně použitelné pro váš život i změnu u vašich klientů. Řada technik je aplikovatelná do běžné komunikace, hlubokého pochopení druhých lidí a zlepšení vztahů a přivedení hojnosti do vašeho života.

Naučíte se systém nejlepších funkčních technik spirituální a regresní terapie Dr. Briana L. Weisse, to nejlepší z koučování, NLP – neurolingvistického programování, tvorby reality a zákonů vesmíru, hlubokého karmického uzdravení na úrovni mysli, ducha a těla, hypnózy, uzdravujících meditací, mém praktikování kundalini jógy a její čisté spirituality a dalších směrů. Změníte své myšlení a pohled na svět, na sebe i druhé lidi. Dojdete k otevření srdce a lásce k sobě i druhým. Nebudete se učit nic nefunkčního a neužitečného. Vše bude prakticky aplikovatelné.

Tato cesta vede také k nalezení a přijetí Boha, duchovního průvodce a učitele terapeutů Ježíše Krista a vašich duchovních průvodců. V případě, že vám to nerezonuje, nehlaste se."

Cena za výuku - výcvik: 3200 Kč/ 1 měsíc/ 1 osoba tj. 19.200 Kč/ 6 měsíců výcviku/ 1 osoba, platby mohou být rozděleny do 2 splátek, závěrečná certifikace: 2.000 Kč/1 osoba.

Ceny nezahrnují náklady na pronájem tréninkových místností - předběžná cena za 1 osobu a 1 den výcviku za pronájem je do 300 Kč. Budeme vybírat od účastníků v hotovosti na místě. V případě vládních omezení bude výcvik probíhat online a tyto náklady nebudou účtovány. Rezervace místa pro účastníka bude garantovaná na základě uhrazené zálohy ve výši 2.000 Kč.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Začátek: víkend 18. – 19. 9. 2021, celková délka výcviku: 6 měsíců, konec programu: do 15. 3. 2021. Ubytování v meditárně (případně v blízkém penzionu) je zajištěno od pátku do neděle.

Frekvence setkávání a organizace práce vskupiny:

  • 1 x měsíčně osobní setkání skupiny na víkend (tj. 2 dny, od 10.00 do 16.00 h.) – prostory meditárny Útulny pro duši a tělo
  • 2 x měsíčně online setkání na ZOOMu, kontinuální práce na sobě, trénink technik s ostatními členy skupiny v průběhu měsíce, prezentace výsledků skupině na online setkáních

Termíny (povinná osobní účast, nebude se pořizovat videozáznam):

MĚSÍC 1: osobní setkání: 18. – 19. 9. 2021, ZOOM online meeting: bude dohodnuto 1 měsíc dopředu MĚSÍC 2: osobní setkání: 16. – 17. 10. 2021, ZOOM online meeting: bude dohodnuto 1 měsíc dopředu MĚSÍC 3: osobní setkání: 13. - 14. 11. 2021, ZOOM online meeting: bude dohodnuto 1 měsíc dopředu MĚSÍC 4: osobní setkání: 11. - 12. 12. 2021, ZOOM online meeting: bude dohodnuto 1 měsíc dopředu MĚSÍC 5: osobní setkání: 22. - 23. 1. 2022, ZOOM online meeting: bude dohodnuto 1 měsíc dopředu MĚSÍC 6: osobní setkání: 26. - 27. 2. 2022, ZOOM online meeting: bude dohodnuto 1 měsíc dopředu CERTIFIKACE: březen 2022

Výcvik povede: 

Bea Kaur Mráčková 

Woman SPirit Coach

Certifikovaný NLP Master & Coach

Certifikovaný terapeut Dr. Briana L. Weisse v psychospirituální a regresní terapii do minulých životů

Hypnoterapeut

Hlubinná terapie karmického uzdravení a odpuštění Ježíše Krista

Transformace & vzestup vědomí 

www.martinamrackova.cz

Ubytování: rezervace na telefonním čísle: 603 295 696, stravování – vlastní

Rezervace místa na výcvik:

https://www.martinamrackova.cz/blog-detail-to-nejlepsi-br-vycvik-koucu-a-terapeutu?id=1622021221457428

Velice se na vás těšíme!

Sdílet událost

bottom of page