top of page

UDĚLEJ SE ŠŤASTNOU!

"Co je nejlepší pro mě, je nejlepší i pro ostatní." Přijímáte své vlastní tělo takové jaké je? Milujete každou buňku své bytosti? Plníte si svá přání? Žijete v souladu se svým srdcem? Děláte, co vás naplňuje? Přijímáte své slabiny? Zde je pozvání na rozmanitý víkend, kdy to vše můžete zažít.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
UDĚLEJ SE ŠŤASTNOU!
UDĚLEJ SE ŠŤASTNOU!

Čas a místo

27. 4. 2024 10:00 – 28. 4. 2024 16:00

Jana, Radka a Jitka , Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena: 2 500 Kč 

Rezervace místa na workshop:

registrace zde. V případě dotazů zavolejte na č. 603 295 696. 

Zálohu ve výši 600 Kč prosím zaplaťte ihned po registraci, a to na č. účtu 2801830572/2010. Do poznámky k platbě napište UDĚLEJ SE ŠŤASTNOU „JMÉNO“. Doplatek proběhne na místě.

Čeká vás koktejl sebelásky v rámci tohoto programu:

🦋 V konstelačních cvičeních se podíváme na témata sebelásky, sebehodnoty a sebevědomí.  A následně přijímání lásky. Vztah k sobě samé je ten nejdůležitější! Na prvním místě jste vždycky Vy! Sebeláska je zdroj energie, který najdeme jen v sobě, abychom se mohly přijímat takové, jaké jsme a za každých podmínek.  A znamená to respektovat svou duši i své tělo. A nastavovat si správně hranice. 

🦋 Propojíme se se svým vnitřním já a uvedeme se do harmonie pomocí vybarvování mandal!  Mandala je posvátným symbolem duchovní cesty. Pomocí dvojrozměrného obrazu vyjadřujeme mnohadimenzionální vesmír. Práce s mandalami nám znovu pomůže sjednotit tělo, mysl i ducha a propojit se se sebou. Napomáhá překonávat stres a spojit se se svým vyšším já. Vybarvování mandal vyvolává potěšení, podporuje uzdravení a duchovní proměnu. Napomáhá k úlevě od strachu a úzkosti.

Práce s mandalami má transformující duchovní účinky. Mandala jednoduše odhaluje, co je pro nás v daném okamžiku pravdivé, ukazuje nám, co si potřebujeme uvědomit,  ať už je to cokoliv - buď nějaký náš negativní aspekt, který si nechceme přiznat nebo i nějaký dar, který potřebujeme ještě rozvinout. 

🦋 Každá žena má v sobě hluboké moudro. Cesta k tomuto moudru nevede přes napětí a tlak, ale skrze meditaci a uvolnění. Je to nádherná a inspirativní cesta, kterou stojí za to podstoupit. Zažijete nádherné aktivní meditace, skrze které budete vnímat kundalini energii. Probudí se ve vás laskavost a schopnost vnímat velmi jemné ženské vibrace. Díky zemitosti se zakořeníte, osvobodíte se od nezdravých psychických vzorců, energetických bloků a emocionálních zranění. Prožijete ženské laskavě katarzní meditace, které povedou k osvobození, sebelásce a přijetí vlastní sexuality.

🦋 Intuitivní tanec je cestou k sobě. Zapojen je i hlas a zpěv mantry, tanec se vyvíjí pozvolna, vniká do duše, poté graduje v radosti a dovádění, aby se posléze zklidňoval, stále pracoval s emocemi a nakonec přichází zklidnění a meditace vleže.  Zapojíme i meditační zvukové nástroje. Zajistíme bezpečný prostor pro prožitek každé ženy.

Uvolníme stres a napětí, naladíme se na vlastní rytmus těla, propojíme se se svým vnitřním světem.

Lektorky:

Jana Vavrošová

Pravda a cesta k ní uzdravuje, ať už k ní dojdeme dříve nebo později. Jana pracuje s andělskými bytostmi, našimi průvodci a členy rodu, kteří nám mají vždy co předat. Můžeme se od nich denně učit, a to nejen pokoře, ale i lásce.  Ve své praxi se Jana věnuje konstelacím, meditacím, LSVJ ("Léčení Skrze Vyšší Já"), výkladu karet a regresní terapii. Ráda relaxuje vybarvováním mandal, protože je to vysoce relaxační aktivita, která napomáhá k prohlubování našeho vědomí. 

Radka Trampotová

Radka je psychoterapeutka a regresní terapeutka. V Útulně pro duši a tělo vede ženy po tantrické cestě v souladu s jejich napojením na vyšší zdroj; učí je tvořit vztahy z hloubky, nacházet vnitřní štěstí, lásku k sobě a vlastní inspiraci. Vede OSHO meditace, které jsou zaměřené na práci s tělem, sexualitou a emocemi. Ve své praxi často zařazuje zpěv manter a práci s energetickým systémem člověka. Miluje svoji rodinu, východní filozofii a ženské rituály. 

Jitka Zlatníková

Jitka je cestovatelka, bylinkářka, milovnice pohybu a života. Cestuje vždy s velkým nadšením a obrovskou chutí poznávat vše nové. Bylinky sbírá pro radost a pro pomoc sobě a svému okolí. Hudbou a pohybem přivádí laskavě ženy ke svému srdci a SOBĚ SAMÉ. Ráda se s námi podělí o zkušenosti a dojmy z jejích cest do více či méně vzdálených zemí a přiblíží kouzlo bylin a přírody kolem nás. Skrze Jitku k ženám přicházejí nejen informace a zážitky, ale i náměty a nápady. Zkrátka zprostředkuje nám vše tak, jak tento svět vidí a žije ona.

Organizace:

V Útulně pro duši a tělo můžete i přespat. Doporučujeme. Přespání je možné:

  • hromadně přímo v meditárně ve vlastním spacáku (200 Kč/noc),
  • v čajovně v soukromí zahrady (500/osoba/noc nebo 900/2 osoby/noc - prostor je vhodný pro jednotlivce nebo dvě blízké kamarádky/pár)
  • pokud si přivezete stan, můžete využít prostory vzrostlé zahrady a spát přímo zde (200/osoba ve stanu/noc)
  • spaní v areálu v autě - 200/osoba.
  • další možností je ubytování v přízemním bytě – 2 samostatné pokoje se společnou sprchou a toaletou – 500/osoba/noc.

Ubytování si prosím rezervujte předem!

K dispozici je pro vás celá zahrada, sprchy, toalety, kuchyňka s mikrovlnkou, ledničkou, rychlovarnou konvicí.

Můžete se také ubytovat v penzionu v blízkém Prostějově (v rámci celkového ladění programu vám doporučujeme nocovat v prostorách našeho OSHO centra - v Útulně pro duši a tělo).

Po celou dobu programu je zajištěn dostatek vody, čaje, uvaříte si espresso.

Podle dohody zajistíme jídlo dovážkou z blízkého Prostějova.

Můžete přivést hudební nástroje, výtvarné pomůcky nebo cokoliv, co vás těší a chcete sdílet.

Storno:

Chápeme, že se může situace různě měnit. Pokud složíte zálohu a do konce března účast zrušíte, vrátíme vám 60% zálohy. Od dubna se záloha nevrací. Pokud se cokoliv stane, můžete za sebe poslat náhradu, pokud uznáte jako vhodnou přítomnost jiné ženy na akci tohoto typu.

Moc se na vás těšíme.

Jana, Radka a Jitka

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page