top of page

VALENTÝNSKÁ VĚDOMÁ PÁRTY

Zveme vás na VALENTÝNSKOU VĚDOMOU PÁRTY! Opět s možností přespání a ranní OSHO meditací v ceně! Celá párty bude stejně jako vždy bezalkoholová, barevná, hluboká, extatická, sdílecí, krbová, mazlící, voňavá,... no prostě... vědomá, báječná, naše :-). Více naleznete na fb stránce události.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
VALENTÝNSKÁ VĚDOMÁ PÁRTY
VALENTÝNSKÁ VĚDOMÁ PÁRTY

Čas a místo

17. 2. 2024 15:15 – 18. 2. 2024 10:30

Simča, Luci, Honza a Hynek , Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Čau! 

Dali jsme si na čas s vyhlášením dalšího termínu Vědomé Párty, co?  Ták krásně jste nám začali psát, kdy se zase uvidíme, zatančíme, posdílíme,... tak tedy  ZNOVU SE SETKÁME v sobotu 17. 2. 2024 . 

Však to většina z Vás zná a už 5 let s námi zažívá...  budeme uvolněně (vz)dýchat, vedeným workshopem se propojovat, rituálním kakaem opíjet, svobodně, plně a extaticky (nejen) tančit  Možná se trochu pomazlíme, budeme jen tak být, budeme spolu snít, budeme dělat cokoliv, co se nám bude chtít... . 

ODKAZ PRO KOUPI VSTUPENEK soon to be added  

__________________________________________________________ 

 Kdy? v sobotu 17. 2. 2024 + případné přespání, snídaně a ranní dynamická meditace druhý den   V kolik? 15:15+  Kde? Útulna pro duši a tělo, Prostějovská 64, Bedihošť u Olomouce (v příspěvcích události je post na domlouvání spolujízdy, příp. se dá dojet z Olomouce vlakem)  

Za kolik? 750 Kč v předprodeji, 850 Kč při platbě na místě (zůstanou-li volná místa) 

__________________________________________________________ 

Doporučujeme dorazit s prázdným žaludkem a drobnými mincemi či menšími bankovkami - neb za jídlo se, jako vždy, platí zvlášť dle vlastního apetitu a intenzity rozmazlovací nálady každého jedince. Jako vždy nachystáme VEGAN a BEZLEPKOVÉ varianty. __________________________________________________________ 

DRESSCODE: Máš-li chuť, přijď v něčem sexy, svůdném, valentýnském, pyžamovém,... hlavně, ať je Ti dobře a pohodlně  u tance se můžeš zapotit, tak doporučujem něco na převlečení. . DĚTI: Jsou vítány jakéhokoliv věku, na zodpovědnost rodičů a jejich vlastní... speciální program pro ně netvoříme - vždy se ale božsky zabaví samy  do 10 let jsou vítány za dobrovolný příspěvek, ve věku 10-18 platí polovinu ceny vstupu. . ZVÍŘATA: S sebou pouze ty vlastní vnitřní... pejsky, kočičky, fretky, hady či rybičky je potřeba nechat doma. . DOPRAVA a SPOLUJÍZDA: Párty se koná v Bedihošti, 20km od Olomouce. Autem tam jsi za 20 minutek, po rychlostní směr Prostějov. Jezdí tam taky vláček, zhruba co hodinu, 34min bez přestupu, případně i v mezičase, 48min s jedním přestupem. V diskuzi je spolujízdový příspěvek - tak se tam napiš, sháníš-li / nabízíš-li odvoz. . ZDRAVÍ A BEZPEČÍ VŠECH: Ať se budeš na párty těšit sebevíc, přijď prosím jen a pouze ve chvíli plného fyzického zdraví. . PŘESPÁNÍ A RANNÍ PROGRAM: Spát můžeš uvnitř, na půjčené matraci či na zemi, ve vlastním spacáku, příp., máš-li otužovací sklony či dobrodružnou povahu, kdekoliv na zahradě či v sadu, pod širákem, ve stanu, v houpací síti... plánuješ-li přespat, zakup vstupenku na sobotu i neděli, která obsahuje příspěvek na přespání i ranní program. . VSTUPENKY: Se opět kupují předem. Platný odkaz zde přibude během tohoto týdne

  __________________________________________________________ 

PŘEDBĚŽNÝ HARMONOGRAM, který aktualizujeme s blížícím se datem události: sobota 17. 2. 15:15 - 16:45 doporučený PŘÍCHOD 17:00 - 18:00 propojení skupiny - WORKSHOP se Simčou 18:45 - 19:15 úvodní KRUH 19:15 - 19:45 rituální KAKAO s Hynkem 19:45 - 20:15 něco něco ala contact impro Luci&Honza 20:15 - 22:15 Ecstatic Dance s naším oblíbeným DJ Jobbi Tao  22:15+ kočičí klubíčko, chill, relax, pohoda, krb . neděle 18. 2. 9:00 OSHO dynamická meditace snídaně odchod 

__________________________________________________________ 

Svůj ZÁJEM nám prosím potvrď do diskuze události a nezapomeň si koupit vstupenku v předprodeji. Vítáme všechna pohlaví i věkové kategorie! . 

Těší se na Tebe Simča, Luci, Honza a Hynek ❤ a tým Útulny 💜🙏🧡 

__________________________________________________________ 

P. S.: Vezmi si s sebou hrneček či misku na kakao a lžičku.

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page