top of page

VÍKEND S JÓGOU A BACHOVÝMI ESENCEMI

Pojď se na chvíli nechat vést, společně tvořit a nic neřešit. Zastav se v kruhu stejně naladěných žen, kde prostě jen jsi a nechej ať se děje tvá proměna.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
VÍKEND S JÓGOU A BACHOVÝMI ESENCEMI
VÍKEND S JÓGOU A BACHOVÝMI ESENCEMI

Čas a místo

23. 2. 2024 17:00 – 25. 2. 2024 13:00

Markéta Samadhi, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena: 2 650 Kč / za osobu (bez jídla a ubytování)

Počet je omezen maximálně pro 15 žen.

Rezervace místa: 

klikni na "registrace" 

Sejdeme se v pátek v 17:00 na místě. Seznámíme se s prostory a spolu navzájem. V 17:30 – 19:00 vás provedu lekcí jógy s meditací. Otevřeme svá srdce ceremoniálním kakaem a příjemně se naladíme na další den.

V sobotu ráno v 8:00 bude budíček. V 8:30 se na hodinku jemně probudíme jógou. Pohladíme bříška snídaní a zbytek dne vzájemně propleteme:

🌹Bachovými esencemi s Míšou Fialovou - Míša vás seznámí, o čem jsou Bachovy esence, jejich význam, účinky, co vše léčí. Na pobytu se vám od ní dostane péče a rad na vaše téma a pokud budete chtít, můžete si od ní rovnou esenci koupit. Míša je pro vás na místě namíchá nebo pokud bude prostor, namícháte si je s jejím doprovodem samy. 🌹Dle tradiční čínské medicíny je únor měsícem ledvin, které jsou pramenem našeho života. Skrze napojení se na tento orgán vás opečuji jemnou masáží esenciálním olejem s relaxačním provázením. 🌹Zároveň si i něco vyrobíme, naučíte se jednoduché základy drátkování. 🌹Protáhneme se večerní jógou s provázenou meditací. 🌹A toto vše bude doplňovat výborný zdravý oběd a večeře na podporu ledvin.

V neděli ráno vás opět provedu jemnou probouzející hodinou jógy, kterou bude následovat Om chanting, společná tichá snídaně a čas na integraci, závěrečné sdílení v kruhu.

Budu pro vás udržovat bezpečný prostor, jako oheň v krbu, teplo domova, v kruhu žen. Pokud se nebudeš chtít něčeho zúčastnit, je to v pořádku. Vše si sama určuj, co je ti příjemné.

"Necháme vše jen plynout v důvěře, co se má posunout se posune, a na co je ještě čas, tak zůstane. Vše je v pořádku."

Stravování: Snídaně a první večeři si každý vezme vlastní. Oběd a druhou večeři nám uvaří výborná kuchařinka Verunka. Společně se předem na jídle domluvíme a dle toho každá něco doveze z domu. Připravíme si společný stůl hojnosti. Můžeš něco dovézt z vlastní výroby: koláče, chleba…, nebo ze zahrádky: ovoce, zeleninu…, nebo něco koupit: zdravé mlsání jako oříšky, hořkou čokoládu, sušené ovoce…. Prosím žádné polotovary, nezdravoty ve smyslu chipsy, arašídové křupky, klobásy… Přeji si pro vás čisté tělo i mysl, abychom se propojily se svou duší, tak ať máme spokojená bříška :).

K dispozici budou po celou dobu různé druhy čajů, voda, je zde možnost i kávy z kávovaru za drobný poplatek.

Cena ubytování má dvě možnosti, záleží, co si vybereš: ve společné meditárně na klasických postelových matracích, potřeba je jen vlastní spacák, popř. polštářek, deka 200 Kč / noc. ve vlastním pokoji, spaní na posteli 500 Kč / noc (počet je omezený na 2 pokoje, nutnost rezervace).

Co si vzít s sebou: - deky, polštářky i podložky na cvičení jsou na místě. Ale pokud chceš vlastní, přibal si je, - pohodlné oblečení na jógu, - zápisník a tužku, - jídlo na snídaně a první večeři, - něco na stůl hojnosti, - topit se bude v krbu, ale rozhodně doporučuji mikinu přibalit, - pro spaní v meditárně: vlastní spacák, popř. polštářek, deka, ale obojí je k dispozici na místě.

Kdo Tě povede?

Markéta Samadhi - lektorka jógy od roku 2020.

Pomáhá lidem uvolnit stres a napětí, aby se vrátili zpět k sobě, do své síly, klidu  harmonie.

Na viděnou se těší 

Markéta Samadhi a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page