top of page

VOJTA VIOLINIST TRIO - TANEČNÍ KONCERT

Přátelé! Zveme Vás na unikátní tanečně-hudební zážitek, na živý koncert. Vojta Violinist & Myrith opět vystoupí v Útulně pro duši a tělo! Tentokrát je bude doprovázet bubeník, kterým není nikdo menší než Viktor Vlk .

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
VOJTA VIOLINIST  TRIO - TANEČNÍ KONCERT
VOJTA VIOLINIST  TRIO - TANEČNÍ KONCERT

Čas a místo

09. 2. 2024 18:30 – 20:30 SEČ

Vojta Violinist a Myrith, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena akce: 350 Kč (děti do 10 let zdarma, 11 - 15 let = 175 Kč)

Rezervace místa na koncert:

https://utulnaduse.wixsite.com/utulnaduse/event-details/vojta-violinist-a-myrith-s-ohnivym-doprovodem-viktora-tanecni-koncert

Zálohu 200 Kč zaplať prosím ihned po přihlášení na č. účtu: 2801830572/2010 a do poznámky napiš VOJTA PŘÍSPĚVEK "JMÉNO".

Co nás čeká?

Srdečně Vás zveme na koncert, který rozehřeje vaši duši a rozpohybuje vaše těla.

Vojta Violinist je šumavský rodák, který procestoval svět. Při poslechu jeho hudby cítíte, že našel domov především ve svém srdci. Za pomocí looperu tvoří skladby, ve kterých kombinuje housle, didgeridoo, řecké buzuki, flétny a perkuse do nádherných skladeb ve fúzi Keltské, Ethno a World music.

Zní to téměř jako by hrála celá kapela.

🎻 A tentokrát s ním celá kapela skutečně bude. Spolu s Myrith, která svým hlasem rozezní vaše srdce a s Viktorem, který svou hrou na bubny nenechá nikoho jen tak sedět, Vás vezmou do světa netradičních melodií a rytmů.

Budete vnímat hory, řeky, vzdálené cesty i letícího sokola nad lesem…

❤︎ Tato jedinečná hudba vás roztančí i dojme

Více slov o kapele:

Vojta  - je multiinstrumentalista hrající na více nástrojů najednou. Hraje na housle, didgeridoo, buzuki, bansuri flétnu i perkuse. Svým osobitým způsobem kombinuje motivy keltské a domorodé hudby, kdy za použití zvukové magie živého loopingu vytváří zvuk, jako by hrála celá kapela. 

Myrith - hudba, která propojuje vnitřní a vnější svět, kde se můžeme opět spojit se svou božskou jiskrou, to jsou písně v podání Myrith. Zahrají je společně s Vojtou. Jejich hlasy rozezní naše srdce a jejich hudba naše těla.

Viktor - je bubeník tělem i duší. Vojtu a Myrith doprovází na některých tanečních koncertech. Jeho ohnivý temperament spolu s vytříbeným citem pro rytmus avojtovu hudbu způsobí, že brzy roztančí všechny přítomné v sále :-).

Máme se na co těšit. K zapůjčení máme deky, polstářky, bolstery, karimatky. 

Vojta s Myrith a Viktorem a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page