top of page

ZÁŘIJOVÁ VĚDOMÁ PÁRTY

Po legendární letní edici, kde se nás sešlo, propojovalo, tančilo, potilo, kakaovalo, u ohně zpívalo a ráno dynamicky meditovalo téměř 90!!! vypouštíme ven další dvě data - ZÁŘI(jo)VÁ proběhne 30. 9. a tradiční VÁNOČNÍ 16. 12. 2023. Obě opět s možností přespání a ranní dynamickou meditací v ceně!

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ZÁŘIJOVÁ VĚDOMÁ PÁRTY
ZÁŘIJOVÁ VĚDOMÁ PÁRTY

Čas a místo

30. 9. 2023 16:00 – 01. 10. 2023 10:30

Simona, Hynek, Luci a Honza, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena: 

za organizaci, kakao a živý koncert Tě poprosíme o 650 Kč, občerstvení si dle chuti a apetitu klasicky doplácíš zvlášť, čajíky pro Vás jako dárek zajišťujeme my, majitelé Útulny 😍. Další potřebné detaily budou včas doplněny.

Takže - save the dates, dej like FB stránce Vědomá Párty a vidíme se brzy! Potkáme se v sobotu, 30. 9. 2023

Přijít můžeš kdykoliv od 16:00, programově se budeme loučit nejpozději ve 23:59 a pak volně plynout u ohně klidně do rána, kdy se v 9:00 probudíme dynamickou OSHO meditaci pod vedením týmu Útulny

Pártoškovat budeme v Bedihošti, v naší Útulně pro duši a tělo (Prostějovská 64), kde máme k dispozici obrovitánskou zahradu s ohništěm, (o)sudovou venkovní koupel, houpací sítě, sad nejen pro přespávání,... V příspěvcích události je post na domlouvání spolujízdy, příp. se dá dojet i vlakem __________________________________________________________ Celá párty bude stejně jako vždy jedinečná, neopakovatelná, s láskou a otevřeným srdcem i myslí tvořená, kakaová, tančící, mazlící, vyživující... . LÁSKY-PLNÉ vege JÍDLO bude tentokrát opět od našeho dvorního kuchaře Honzy Vojtěchovského, jednoho ze tří hlavních organizátorů akce. Vem s sebou tedy mince či menší bankovny, neb jídlo se vždy platí zvlášť, dle vlastního apetitu a intenzity rozmazlovací nálady každého jedince. . CEREMONIÁLNÍ KAKAO bude a opět nás krásně propojí, otevře, povzbudí k autentickému vyjádření pohybem, dechem, hlasem,... zajistí náš kakaový mág Aramian Hynek. . TANEC bude. Ať už extatický a kontaktní, či nějaký menší workshop / vedené propojení skupiny za začátku. Pozvání přijal ÚŽASNÝ DJ Jakub NATIVE MIND z Ecstatic Dance Slovakia . Vyživující závěrečná kočičí RELAXACE prostě nesmí chybět... tentokrát i s navazujícím lehce dotekovým, lehce tantrickým, prozatím tajným... doplynutím . Z relaxu nás probudí opět hlas, zpět, kytara... prozatím taky tajného umělce . Pak OHEŇ, pokud počasí dovolí... případně krb, sprcha, mazlení, pohoda,... každý dle vlastního gusta . PŘESPÁNÍ A RANNÍ PROGRAM: spát můžeš UVNITŘ, na půjčené matraci či na zemi, ve vlastním spacáku, příp. kdekoliv na zahradě či v sadu, pod širákem, ve stanu, v houpací síti... na nocleh se přispívá 200 Kč, nehledě na to, kterou variantu nakonec zvolíš. Platí se primárně za topení a teplou vodu. V ceně 200 Kč je i ranní OSHO dynamická meditace, vedená Radkou a Pavlem - v 9:00 __________________________________________________________ SPECIÁLNÍm HOSTem bude úžasný DJ Jakub NativeMind Cerulik 

jeho sety jsou naprosto spektakulární, extatické, orgasmické, sexy, smyslné, hluboké, vesmírné,... a když před něj dáme nějakou light, možná lehce kontaktní, rozcvičku a po něm oblíbené kočičí klubíčko, you know what this means a pokud ne, tak to potřebuješ zažít... 

Jakub je slovenský choreograf, taneční performer, somatický kouč a facilitátor intuitivního a terapeutického tance, působící na území CZ a SK jako vedoucí osobnost v Ecstatic Dance DJ-ingu.

"Ovplyvnený svojou umeleckou a osobnostne rozvojovou praxou tvorím sugestívne hudobné cesty, vytvárajúce príležitosť pre integratívny zážitok prostredníctvom aktivácie fyzickej, emočnej a imaginatívnej časti bytia.

Vďaka vlnám kontrastných emócií, komponovaných do komplexného príbehu, ktorý Vás prevedie emočnou katarziou až k žiarivej extáze, môžete počas jeho Ecstatic Dance DJ Setov objaviť hravosť a slobodu v pohybe." __________________________________________________________ DRESSCODE: Máš-li chuť, přijď v něčem sexy, boho, hippie nebo třeba v teplákách či pyžamu,... hlavně, ať je Ti pohodlně! . DĚTI: Jsou vítány jakéhokoliv věku, na zodpovědnost rodičů a jejich vlastní... speciální program pro ně netvoříme - vždy se ale božsky zabaví samy do 10 let jsou vítány za dobrovolný příspěvek, ve věku 10-18 platí polovinu, tedy 325 Kč . ZVÍŘATA: S sebou pouze ty vlastní vnitřní... pejsky, kočičky, fretky, hady či rybičky je potřeba nechat doma. . DOPRAVA: Párty se koná v Bedihošti, 20km od Olomouce. Autem tam jsi za 20 minutek, po rychlostní směr Prostějov. Jezdí tam taky vláček, zhruba co hodinu, 34min bez přestupu, případně i v mezičase, 48min s jedním přestupem. . SPOLUJÍZDA: V diskuzi je příspěvek, kde můžeš napsat, máš-li místo v autě a můžeš-li někoho vzít s sebou / poptat svezení pro sebe a své blízké. . PŘEDBĚŽNÝ HARMONOGRAM, který se může jakkoliv a kdykoliv před či v průběhu párty změnit / posunout: 16 - 17 PŘÍCHOD 17:30 - 18:30 ÚVODní (zatím tajné) něco 19:00- 23:00 kruh + KAKAO + Ecstatic DANCE s DJ Native Mind + kočičí RELAX a ŽIVÁ HUDBA 23:00 - 23:59 dobrovolné kočičení, ohýnkování, povídání,... 23:59 úklid, odchod či případné přespávání neděle 1. 10., 9:00 OSHO dynamická meditace (v ceně přespání) . VSTUPENKY: řešíme v hotovosti na místě . POKUD SE CHYSTÁŠ PŘIJÍT, hoď nám sem prosím komentář a událost SDÍLEJ do své sociální bubliny. Možná Tě překvapí, že a koho ze svého okolí tím můžeš oslovit, inspirovat, příjemně překvapit . Těšíme se na Vás!

Těšíme se na Vás! 

Simča, Luci, Honza a Hynek a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page