top of page

ŽENSKÁ KŘÍDLA SESTERSTVÍ - NEPROBĚHNE

Svoláváme všechny ženy na celodenní plynutí v ženském kruhu sesterství. Přijměte naše pozvání k nezapomenutelnému setkání plnému hlubokých zážitků a spojení s vaší vlastní ženskou esencí. Poznejte sílu ženského srdce...

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ŽENSKÁ KŘÍDLA SESTERSTVÍ - NEPROBĚHNE
ŽENSKÁ KŘÍDLA SESTERSTVÍ - NEPROBĚHNE

Čas a místo

03. 3. 2024 13:00 – 18:00

Simona Hájková a Jana Němečková, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena: 1000 Kč 

Rezervace místa na workshop:

registrace zde. V případě dotazů zavolejte na č. 603 295 696. 

Zálohu ve výši 250 Kč prosím zaplaťte ihned po registraci, a to na č. účtu 2801830572/2010. Do poznámky k platbě napište ŽENSKÁ KŘÍDLA PŘÍSPĚVEK „JMÉNO“. Doplatek proběhne na místě.

Milé ženy,

s velkým potěšením vás zveme na výjimečný ženský seminář "Ženská křídla sesterství". 

Naše společná energie nám velmi ladí, a tak nás přivedla ke společnému tvoření.

Sestavily jsme opravdu krásný program z našich dlouholetých zkušeností a praxe s lidmi, takže si to s vámi hodláme skutečně užít.

Co můžete očekávat:

*Sesterský kruh:* 

Vytvoříme si prostor pro intimní a autentická sdílení, kde se navzájem podpoříme v našich jedinečných cestách.

*Tanec v srdci terapie:* 

Společně objevíme moc terapeutického tance, který propojuje tělo a mysl a umožňuje nám prožít vlastní ženskou sílu skrze pohyb.

*Moudrost výměny:* 

Čeká nás sdílení zkušeností, vzájemná podpora a vytvoříme bezpečný prostor pro individuální i kolektivní sebepoznání a ženské plynutí.

*Osvobozující techniky:* 

Naučíme se efektivním technikám pro osobní osvobození, které podporují náš rozvoj a otevírají cestu k novým možnostem.

*Cacaová ceremonie:* 

Ponoříme se do posvátného rituálu spojeného s uctíváním naší vlastní ženské podstaty a propojíme se s energií sesterství.

Přijďte si užít společně s námi tento hluboký a inspirativní zážitek spojení s vaší ženskostí a s dalšími ženami, které vnímají důležitost vzájemného setkávání i propojení. S láskou a respektem vás zveme do tohoto prostoru plného síly, moudrosti a vzájemné podpory.

O lektorkách:

Jana Němečková

"Jsem vděčnou matkou tří okouzlujících dcer a neustále se obdivuji, jak mě jejich láska a upřímnost inspiruje každý den v mém osobním růstu. Jako terapeutka s patnáctiletou praxí, lektorka a zakladatelka projektu Císařský porod v radosti, se snažím pomáhat lidem objevit nejlepší verzi sebe sama a žít naplněný a radostný život.

Před dvanácti lety jsem založila centrum osobního rozvoje v Olomouci, kde jsem se aktivně věnovala předporodní a poporodní péči těhotných žen a vedla ženské kruhy a semináře. Ale moje práce a osobní rozvoj zde nekončí. Společně se svým manželem jsme vytvořili projekt Partnerská cesta - roční program pro páry, kde pomáháme párům vytvářet harmonické vztahy. Jsem certifikovanou lektorkou Esence Bohyně a pracuji s prostorem posvátné sexuality, kde se snažím pomoci lidem objevit a propojit svou fyzickou a duchovní stránku. Objevit skutečnou vitalitu jejich těla a otevřít nejvyšší potenciál duše.

V posledních 6 letech jsem se stala mentorkou a inspirátorem pro ženy i muže, kteří chtějí otevřít své srdce a umožnit si prožívat plnost a naplnění v každodenním životě. Společně se svým mužem Václavem jsme vytvořili on-line program Přeprogramujte svou mysl na hojnost, kde lidé objevují svou vnitřní sílu a schopnost vytvářet si vlastní realitu. Skrze hypnomeditace, které výborně pracují s podvědomou myslí pomáháme lidem tvořit si realitu podle svých vlastních pravidel. A to velmi úspěšně! Mé srdce se raduje, když vidím, jak se lidé mění, rostou a plní svůj život naplněním a radostí. Je to neuvěřitelně inspirativní a naplňující zároveň. Těší mě, že mohu být součástí této cesty a podporovat lidi na jejich vlastní cestě objevování a rozvíjení nejvyššího potenciálu a záměru duše."

Simona Hájková

"Jsem studentkou posledního ročníku Mgr. studia Psychologie v Olomouci a zároveň tanečně-pohybová terapeutka a akreditovaná specialistka na Poruchy příjmu potravy. Odmala jsem se věnovala závodnímu tanci, ale brzy jsem pochopila, že výkon a soutěžení (nejen v tanci) mně v životě dohnal spíš k Poruše příjmu potravy než k extatickým stavům. Tanec byl a vždy bude mojí vášní. Ne náhodou jsem se během studia na VŠ dozvěděla o tanečně-pohybové terapii a záhy nastoupila do čtyřletého výcviku v Praze. Nyní mám několik klientů, kterým pomáhám na cestě k celistvosti. Baví mě kombinovat metody práce s Vnitřním Dítětem, katatymně imaginativní techniky a psychosomatiku. Na mých terapiích se člověk prostě nenudí. Nejdu po povrchu. Jdu do jádra problému a snažím se lidem pomoct tak, aby byli sami strůjci svého štěstí a nehledali oporu v lécích (ne když to není akutně nezbytné), toxických vztazích či nevědomě přiváděli svůj organismus k nemocem. Psychika je křehký systém a já si velice cením každé spolupráce, kde vidím, jak klient rozkrývá poklady v sobě a jde hrdě životem už ne z pozice oběti."

Těšíme se na setkání s vámi!

Janča, Simča a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page