top of page

ŽENSKÝ INSTINKT – ZVÍŘECÍ ARCHETYPY V NÁS

Zveme Vás na celoroční školu sestavenou ze tří na sebe navazujících víkendových setkání. Postupně budeme prohlubovat techniky a nořit se za pomoci zvířecích archetypů v nás do hloubky tří silných ženských kvalit. INSTINKTU, INTIMITY A INTUICE.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ŽENSKÝ INSTINKT – ZVÍŘECÍ ARCHETYPY V NÁS
ŽENSKÝ INSTINKT – ZVÍŘECÍ ARCHETYPY V NÁS

Čas a místo

02. 6. 2023 18:00 SELČ – 04. 6. 2023 15:00 SELČ

Nela Mátlová, Radka Trampotová, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

TERMÍNY KONÁNÍ CELOROČNÍ ŠKOLY:

2. - 4. 6. 2023

15. - 17. 9. 2023

1. - 3. 12. 2023

Cena: 9 999

Cena 1 modulu: 3 333 Kč

Rezervace místa na celoroční školu:

Pokud vás program láká, zajistěte si, prosím, místo kliknutím na tlačítko rezervace a zadejte požadované údaje. REZERVACE JE PLATNÁ PO UHRAZENÍ ZÁLOHY. KAPACITA JE MAX. 20 ŽEN. 

Zálohu 3000 Kč zašlete prosím nejpozději do 16. 5. 2023 na č. účtu 2801830572/2010 a do poznámky uveďte ŽENSKÝ INSTINKT PŘÍSPĚVEK "JMÉNO".

ZDRAVÍ, SEXUÁLNÍ ENERGIE, KREATIVITA, SÍLA...

Za pomoci hlubinných technik budete mít příležitost více porozumět sobě samým, probudit svou energii, vášeň, sílu, ale i něhu, jemnost a vnitřní klid.

Naučíte se speciálně vytvořenou sestavu pozic, které příznivě ovlivňují naše napojení na sebe, hormonální systém, zdraví, energii, harmonii v životě.

Program je vhodný i pro naprosté začátečnice. Vším Vás s laskavostí a v bezpečném prostředí provedeme.

CO MI KURZ PŘINESE?

Program je tvořen tak, aby umožnil všem zúčastněným hluboké napojení na sebe samu.

Budete mít možnost nakouknout pod slupku některých programů a strachů, které nás v životě běžně ovládají, brzdí a někdy i ničí.

Díky katarzním technikám získáte příležitost uvolnit staré emoce a odjet o něco lehčí a svobodnější. Uvolnění těla, regeneraci, ozdravení.

 

Speciální cvičení, zaměřené na hormonální systém těla a objevování zvířecích archetypů v nás je podporou pro naše zdraví, sexuální energii, kreativitu, sílu.

Hluboké sdílení, radost, hravost a příval nové energie.

Výsledkem technik, se kterými budeme pracovat, je lepší fyzické i psychické zdraví, spánek, uvolnění, kvalitnější intimní život, zlepšení práce s vlastními emocemi a stresem a mnohé další kvality.

Červenou nití celého víkendu je znovuobjevování ženského INSTINKTU, INTIMITY A INTUICE. Kvalit, které umožnují vědomější a jasnější přístup k životu, k sobě, ke vztahům.

Chcete to všechno v životě pořád nějak vymyslet a ono to tak úplně nejde? Pojďte to zkusit trošku jinak.

Mluvit můžeme hodně, ale opravdová změna přichází až s vlastním hlubokým zážitkem. A ten tu na vás čeká.

PROGRAM:

Podpora zvířecího instinktu – rituální cvičení

Speciální sestava pozic, vedoucí k hlubšímu propojení se sebou. Se svým instinktem, intuicí a intimitou. Léčení nefunkčních vzorců skrz propracovanou pohybovou sestavu. Naučíte se ji tak dobře, že může trvale obohatit Váš život každý den.

Objevování svého vnitřního zvířecího archetypu

Meditace, tanec a speciální techniky zaměřené na objevení našich vnitřních zvířecích pomocníků. Spojení s vnitřním zvířetem je velkou podporou v životě. Zvyšuje vnitřní sílu, pochopení, kreativitu, osobní potenciál, sexualitu.

Katarzní techniky

Katarze je proces, kdy díky odvedení pozornosti z mysli dochází k napojení na dávno potlačené emoce a jejich následnému uvolnění, odhození nepotřebného a k opravdovým vnitřním změnám.

Řízené hlubinné imaginace a relaxace

Součástí programu budou imaginace podporující hluboké spojení s bloky v našem emočním těle, které nám neumožňují skutečně se posunout dopředu. Sestoupení do těla umožňuje uvolnění těchto bloků a tím i menší emoční zátěž v denním životě.

Ženské meditace

Podpora ženskosti, energie, zdravé sexuality, sebeúcty skrze práci s dechem, pánevním dnem, čakrami a kundalini energií.

Masáž

Jemná relaxační masáž pro podporu sebepřijetí.

Sdílení, Ladění, Odpočinek, Inspirace, Pohoda, Fyzická regenerace

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

Přespání je možné hromadně přímo v meditárně na matraci ve vlastním spacáku (200 Kč/noc), v čajovně v soukromí zahrady (500/osoba/noc nebo 800/2 osoby/noc - prostor je vhodný pro jednotlivce nebo dvě blízké kamarádky). Další možností je ubytování v přízemním bytě – 2 samostatné pokoje se společnou sprchou a toaletou – 500/osoba/noc. 

Spaní v autě v areálu - 200/osoba/noc. Pokud si přivezete stan, můžete využít prostory vzrostlé zahrady a spát přímo zde (200/osoba ve stanu/noc).

Můžete se také ubytovat v penzionu v blízkém Prostějově.

Po dobu programu je k dispozici voda, káva a čaje.

K využití je kuchyňka s mikrovlnkou, ledničkou, konvicí.

Na vyžádání zajistíme jídlo dovážkou.

Můžete přivést hudební nástroje, výtvarné pomůcky nebo cokoliv, co vás těší a chcete sdílet.

Všechny potřebné informace dostanete těsně před kurzem.

Neváhejte se na cokoliv zeptat.

PROGRAMEM VÁS BUDOU PROVÁZET:

Mgr. Nela Mátlová – Lektorka, koučka, mentorka ženských meditací

S lidmi pracuje v principu od začátku své profesní dráhy. Nejprve s dětmi a mladými lidmi jako sociální pedagožka v neziskovce, později s dospělými muži i ženami, z velké části sociálními pracovníky, jako lektorka kurzů komunikace, osobnostního rozvoje a sociální práce obecně. V současnosti vedle lektorské činnosti provází většinou ženy také jako koučka a mentorka ženských meditací. Je absolventkou Osho therapist tréninku a tréninků meditací pro ženy a její víra v tyto techniky je tím větší, čím déle sama na sobě poznává jejich účinek. Meditacím, intuitivnímu tanci a intenzivní práci na sobě se věnuje od roku 2012.

„Práci s lidmi miluji a těším se na další z Vás, se kterými společně půjdeme do hloubek a budeme zahazovat všechno, co zbytečně vláčíme. „

Mgr. Radka Trampotová - Lektorka, regresní terapeutka, průvodkyně světem OSHO meditací

Absolventka výcviku v OSHO meditacích u indického učitele Kabira Bharti. Absolventka celoroční školy tantra jógy pro ženy Mohendžodáro III. stupně. Prošla několika celoročními tantrickými školami zaměřenými na práci s dechem, laskavou práci s tělem, milostnou předehru a meditační praktiky. Své dlouhodobé zkušenosti v lektorské praxi zúročuje v tvorbě programů pro Útulnu pro duši a tělo. Vytváří společenství žen a večery s ženskými meditacemi. Ženy, které chtějí hlouběji poznat svou sexualitu, podstatu a spiritualitu, provází uceleným programem Mohendžodáro - tantra jóga pro ženy. Lidem na workshopech poskytuje lidské zázemí  i plnohodnotnou psychoterapeutickou podporu, založenou jak na analytické psychoterapii, tak regresní terapii.

„Rozvíjení a hýčkání toho, čím jsme každý z nás výjimečný, je cesta, kterou můžeme svět kolem sebe utvořit krásnějším.“

Velice se na vás těšíme!

Nela a Radka

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696 (rezervace ubytování)

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page