top of page

ŽENSKÝ KRUH - KRÁLOVSTVÍ MÉHO NITRA

Milá ženo, je jen na Tobě, jakou cestou se vydáš, i "špatné" cesty Tě zavedou tam, kde máš být..., a proto není špatné cesty!

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ŽENSKÝ KRUH - KRÁLOVSTVÍ MÉHO NITRA
ŽENSKÝ KRUH - KRÁLOVSTVÍ MÉHO NITRA

Čas a místo

17. 10. 2022 17:00 – 20:00 SELČ

Marcela Hrdá, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena : 500 Kč

Rezervace místa na ženský kruh:

Kapacita je 12 žen. Pokud vás společné pobytí láká, rezervujte si, prosím, místo přes rezervační systém webu, případně na marcela.hrda@email.cz nebo na 777 075 945. Zálohu 200 Kč zašlete prosím na č. účtu 2801830572/2010 a do poznámky uveďte ŽENSKÝ KRUH PŘÍSPĚVEK "JMÉNO".

Akce se uskuteční při minimálním počtu 5 žen, záloha bude v případě zrušení kruhu ponechána jako záloha na další kruh.

Více info:

... jsem královna? a hlídám si hranice svého království, jsem moudrá?, rozhoduji se na životních křižovatkách srdcem, protože nikdy nevidím na dalších pět kilometrů mé cesty ani za roh... 

"Království mého nitra" - jsem moudrá, mám životní zkušenosti a dokáži přijmout a nést zodpovědnost. Se zvídavostí dítěte, s odvahou dospělé sebevědomé ženy a moudrostí stařeny.

Pojďme si nad tímto tématem spočinout...

Co nejsrdečněji tě zvu k pobytí v bezpečném kruhu žen, který má potenciál zklidnit tělo, pohladit duši, poléčit zranění, uvěřit v sebe a uklidnit i mysl.

Poplyneme s lehkostí a pozorností věnovanou směrem dovnitř, k sobě samé.

Rozproudíme energii tancem, pozvu tě k odpočinku, vizualizaci i hýčkání, vše formou "nabídky" pro tebe 🌹.

Na kruh můžeš přijít můžeš s čímkoliv budeš zrovna potřebovat a v jakékoliv energii, netřeba se "pasovat" do tématu, je pouze nabídkou. Pokud jsi na kruhu ještě nikdy nebyla, zeptej se srdce, co ono na to, možná to je skvělá příležitost, jak vykročit sobě naproti. Je to velká neznámá, ale také veliké pohlazení, pokud si to dovolíš 🙏.

Těšíme se na tebe.

Co s sebou:

Prosím, vezmi si s sebou karimatku a šátek na oči a můžeš vzít i něco dobrého ke společnému oltáři pro potěchu chuťových pohárků 🙂.

Pokud máš doma nějaké oblíbené květiny, které bys chtěla přinést na ozdobení oltáře, budu moc ráda, pokud je vezmeš, propojí se tak nádherně naše energie.

Doporučuji vzít si na sebe něco, v čem se cítíš moc hezky, pohodlně a příjemně.

Informace o lektorce: 

Marcela Hrdá

"Není hezčí cesty nežli cesty srdce" Ze srdce ráda vytvářím pečující prostor pro ženy v rámci ženských kruhů i osobních rituálů. Je pro mě dar býti ženou a srdce mi tančí, když vidím záři v očích dalších žen, které si dovolí uvidět sebe samu jako nádhernou dokonalou bytost a uvěří v jedinečnost svého nitra i posvátnost svého těla. Naplňující se mi stala i cesta osobních konzultací k hloubkové výživě, která má potenciál rozproudit a navýšit naši energii, povzbudit mysl a podpořit vnitřní moudrost těla. Radostí je mi i společná týmová tvorba v rámci projektu Energie v životě a provázení pobyty pro mámy a dcery i mámy a děti.

S láskou

Maci a Raduška :)

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page