top of page

ŽENSKÝ KRUH - LADÍM SE NA SEBE

Milá, vysíláme k tobě srdečné pozvání k spolu-pobytí v ženském kruhu, který bude sdílecí, hýčkací, pečující a ladící se na naši ženskou energii.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ŽENSKÝ KRUH - LADÍM SE NA SEBE
ŽENSKÝ KRUH - LADÍM SE NA SEBE

Čas a místo

24. 5. 2022 17:00 – 20:00

Marcela Hrdá, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena : 500 Kč

Rezervace místa na ženský kruh:

Kapacita je 12 žen. Pokud vás společné pobytí láká, rezervujte si, prosím, místo přes rezervační systém webu, případně na marcela.hrda@email.cz nebo na 777 075 945. Zálohu 200 Kč zašlete prosím na č. účtu 2801830572/2010 a do poznámky uveďte ŽENSKÝ KRUH PŘÍSPĚVEK "JMÉNO".

Akce se uskuteční při minimálním počtu 5 žen, záloha bude v případě zrušení kruhu vrácena zpět na účet.

Více info:

Co nejsrdečněji tě zveme ke spočinutí v bezpečném kruhu žen, který má potenciál zklidnit tělo, pohladit duši, poléčit zranění, uvěřit v sebe a uklidnit i mysl.

Poplyneme s lehkostí a pozorností věnovanou směrem dovnitř, k sobě samé. Můžeš se těšit na tanec, vizualizaci, hýčkací a pečující čas i společné sdílení. Rozproudíme svou energii a zároveň spočineme a ukotvíme se ve svém nitru.

Ty sama se můžeš ladit na téma sebelásky, partnerství, intimity, ale přijít můžeš s čímkoliv budeš zrovna potřebovat a v jakékoliv energii.

Pokud jsi na kruhu ještě nikdy nebyla, zeptej se srdce, co ono na to, možná to je skvělá příležitost, jak vykročit sobě naproti.

Informace o lektorce: 

Marcela Hrdá

"Není hezčí cesty nežli cesty srdce" Ze srdce ráda vytvářím pečující prostor pro ženy v rámci ženských kruhů i osobních rituálů. Je pro mě dar býti ženou a srdce mi tančí, když vidím záři v očích dalších žen, které si dovolí uvidět sebe samu jako nádhernou dokonalou bytost a uvěří v jedinečnost svého nitra i posvátnost svého těla. Naplňující se mi stala i cesta osobních konzultací k hloubkové výživě, která má potenciál rozproudit a navýšit naši energii, povzbudit mysl a podpořit vnitřní moudrost těla. Radostí je mi i společná týmová tvorba v rámci projektu Energie v životě a provázení pobyty pro mámy a dcery i mámy a děti.

S sebou:

Prosím, vezmi si s sebou karimatku a šátek na oči a můžeš vzít i něco dobrého ke společnému oltáři pro potěchu chuťových pohárků.

Pokud máš doma nějaké oblíbené květiny, které bys chtěla přinést na ozdobení oltáře, budu moc ráda, pokud je vezmeš, propojí se tak nádherně naše energie.

Doporučuji vzít si na sebe něco, v čem se cítíš moc hezky, pohodlně a příjemně.

Těším se na tebe.

S láskou

Maci  a tým Útulny.

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page