top of page

ŽENSKÝ KRUH - MILENKA SVÉHO ŽIVOTA

Milá, vysíláme k tobě srdečné pozvání k spolu-pobytí v ženském kruhu, který bude sdílecí, hýčkací, pečující, ladící se na naši ženskou energii v uvěření, že i my jsme darem a můžeme rozkvést do našeho nejvyššího potenciálu.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ŽENSKÝ KRUH - MILENKA SVÉHO ŽIVOTA
ŽENSKÝ KRUH - MILENKA SVÉHO ŽIVOTA

Čas a místo

Čas bude upřesněn

Marcela Hrdá, Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena: 550 Kč

Rezervace místa na ženský kruh:

Kapacita je 12 žen. Pokud vás společné pobytí láká, rezervujte si, prosím, místo přes rezervační systém webu. Zálohu 200 Kč zašlete prosím na č. účtu 2801830572/2010 a do poznámky uveďte ŽK KVĚTEN PŘÍSPĚVEK "JMÉNO".

Akce se uskuteční při minimálním počtu 5 žen, záloha bude v případě zrušení kruhu ponechána jako záloha na další kruh.

Co nejsrdečněji tě zveme ke spočinutí v bezpečném kruhu žen, který má potenciál zklidnit tělo, pohladit duši, poléčit zranění, uvěřit v sebe a uklidnit i mysl.

Poplyneme s lehkostí a pozorností věnovanou směrem dovnitř, k sobě samé. Můžeš se těšit na tanec, vizualizaci, hýčkací a pečující čas i společné sdílení. Rozproudíme svou energii a zároveň spočineme a ukotvíme se ve svém nitru.

Ty sama se můžeš ladit na to, jak vnímáš svůj potenciál vykvést, ale přijít můžeš s čímkoliv budeš zrovna potřebovat a v jakékoliv energii.

Pokud jsi na kruhu ještě nikdy nebyla, zeptej se srdce, co ono na to, možná to je skvělá příležitost, jak vykročit sobě naproti, s podporující energií jara.

Těšíme se na tebe.

S sebou:

Bude krásné, pokud bys mohla přinést květiny na ozdobení oltáře, propojí se tak nádherně naše energie. Mohou být ze zahrádky, květinářství nebo s láskou natrhané na procházce.

Budeš-li mít chuť, můžeš přinést něco dobrého ke společnému oltáři pro potěchu chuťových pohárků.

Doporučuji vzít si na sebe něco, v čem se cítíš moc hezky, pohodlně a příjemně.

Informace o lektorce: 

Marcela Hrdá

"Není hezčí cesty nežli cesty srdce" 

Ze srdce ráda vytvářím pečující prostor pro ženy v rámci ženských kruhů i osobních rituálů. Je pro mě dar býti ženou a srdce mi tančí, když vidím záři v očích dalších žen, které si dovolí uvidět sebe samu jako nádhernou dokonalou bytost a uvěří v jedinečnost svého nitra i posvátnost svého těla. Naplňující se mi stala i cesta osobních konzultací k hloubkové výživě, která má potenciál rozproudit a navýšit naši energii, povzbudit mysl a podpořit vnitřní moudrost těla. 

Radostí je mi i společná týmová tvorba v rámci projektu Energie v životě a provázení pobyty pro mámy a dcery i mámy a děti.

S láskou

Marcelka

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page